logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Fraikin kolejny raz zaprasza swoich klientów do Akademii Bezpiecznej Jazdy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bezpieczeństwo jazdy na drodze i utrwalanie prawidłowych nawyków - pod tym hasłem w ubiegłym roku w Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbyło się spotkanie z klientami Fraikin poświęcone poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach.

   Promowanie bezpieczeństwa na drodze to najistotniejszy element w branży motoryzacyjnej. Pozytywny oddźwięk i zainteresowanie firm współpracujących z Fraikin Polska zaowocowały kolejną edycją spotkań Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin. Najbliższe spotkanie pod okiem specjalistów z Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbędzie się 13 września i potrwa dwa dni. W Akademii Bezpieczniej Jazdy udział wezmą klienci i przedstawiciele firmy Fraikin. Omówione i zaprezentowane w praktyce zostaną techniki prowadzące do doskonalenia jazdy oraz zasady eco drivngu, ostatnio bardzo nasilającego się trendu wśród kierowców, który prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa. W oparciu o branżę transportową specjaliści z Centrum Sobiesław Zasada Bednary zwrócą uwagę na to, jak zastosowanie technik zaprezentowanych podczas szkolenia może wpłynąć na efektywność transportu i sprawność całej floty. Oprócz szkolenia z bezpiecznej jazdy, będzie czas na omówienie krok po kroku usług oferowanych przez Fraikin oraz wymianę doświadczeń między uczestnikami. Do jesiennej edycji Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin zaproszono wyjątkowych partnerów: Shell - niekwestionowany lider w branży paliwowej, Willis Towers Watson - lider wśród doradców i pośredników ubezpieczeniowych oraz Bridgestone - największy, światowy producent ogumienia. Zaproszeni goście, oprócz szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy i zajęć praktycznych, będą mieli okazję poznać przedstawicieli wyżej wymienionych koncernów oraz dokładnie zapoznać się z ich działalnością.

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 wrzesień 2017 10:14

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnia szansa na listopadowe szkolenia o kodach kreskowych i etykiecie…

Ostatnia szansa na listopadowe szkolenia o kodach kreskowych i etykiecie logistycznej

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowych szkoleniach stacjonarnych, przygotowanych na podstawie najlepszych...

Solaris dostarcza pierwszy przegubowy autobus elektryczny do stolicy

Solaris dostarcza pierwszy przegubowy autobus elektryczny do stolicy

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie otrzymały właśnie w dzierżawę autobus elektryczny o długości 18 metrów...

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Spółka Michelin solutions podpisała umowę o współpracy z XPO Logistics, wiodącym dostawcą usług transportowych i...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj