logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


Warto przeczytać

Bezpieczeństwo żywności w łańcuchu dostaw

Bezpieczeństwo żywności w łańcuchu dostaw

Bezpieczeństwo żywności to temat ponadczasowy. To kwestia, na której powinno zależeć każdemu. Jest to czynnik nadrzędny warunkujący ludzkie istnienie, bowiem człowiek, aby istnieć musi się odżywiać. Bezpieczeństwo to stan dający człowiekowi poczucie pewności i gwarancję...

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Przewóz środków spożywczych zgodnie z najnowszą we…

Przewóz środków spożywczych zgodnie z najnowszą wersją umowy ATP

Transport żywności szybko psującej się jest trudnym w realizacji zadaniem dla przewoźnika. Zmiany warunków podczas...

Czytaj więcej
A+ A A-

Standardy XML dla integracji łańcucha dostaw

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Logistics.com Inc. w Burlington, MA. opublikowało 4.10.01 zestaw standardów LEMA (Logistics Event Management Architecture), które umożliwiają przewoźnikom i spedytorom kupować, sprzedawać, zarządzać i optymalizować usługi transportowe lądowe, morskie i powietrzne.
Logistics.com Inc. w Burlington, MA. opublikowało 4.10.01 zestaw standardów LEMA (Logistics Event Management Architecture), które umożliwiają przewoźnikom i spedytorom kupować, sprzedawać, zarządzać i optymalizować usługi transportowe lądowe, morskie i powietrzne. Przedsiębiorstwo opracowało LEMA jako otwartą, bazującą na standardach architekturę dla użytkownika, w celu wzmocnienia bardziej bezbłędnego przepływu informacji w łańcuchu dostaw wśród społeczności logistyków oraz uczestników wymiany z przemysłu, takich jak dostawcy technologii informatycznych i usług.

LEMA zapewnia trzy podstawowe korzyści: integracja aplikacji w przedsiębiorstwie z zewnętrznymi, wolny przepływ informacji, redukcja czasu cyklu przetwarzania informacji o procesach logistycznych, takich jak równoległe przetwarzanie oferty i akceptacji ruchu ładunków.

Standardy logistyczne LEMA są dostępne dla klientów Logistics.com oraz innych przedsiębiorstw, zamierzających uzyskać korzyści z otwartej, standardowej platformy biznesowej. Firma szuka obecnie poparcia organizacji standaryzujących w celu zwiększenia zakresu użytkowników swoich standardów.

Źródło: xml.coverpages.org

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj