logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

Warto przeczytać

Zarządzanie identyfikowalnością w branży kosmetycznej - opis…

Zarządzanie identyfikowalnością w branży kosmetycznej - opis przypadku

Wymóg identyfikowalności (ang. traceability) jest znany firmom sektora spożywczego i żywnościowego od wielu lat. Od lipca 2013 roku również branża kosmetyczna jest zobowiązana do gromadzenia informacji na potrzeby identyfikowalności. W artykule opisano, w jaki sposób...

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Przewóz środków spożywczych zgodnie z najnowszą we…

Przewóz środków spożywczych zgodnie z najnowszą wersją umowy ATP

Transport żywności szybko psującej się jest trudnym w realizacji zadaniem dla przewoźnika. Zmiany warunków podczas...

Czytaj więcej
A+ A A-

Standardy XML dla integracji łańcucha dostaw

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Logistics.com Inc. w Burlington, MA. opublikowało 4.10.01 zestaw standardów LEMA (Logistics Event Management Architecture), które umożliwiają przewoźnikom i spedytorom kupować, sprzedawać, zarządzać i optymalizować usługi transportowe lądowe, morskie i powietrzne.
Logistics.com Inc. w Burlington, MA. opublikowało 4.10.01 zestaw standardów LEMA (Logistics Event Management Architecture), które umożliwiają przewoźnikom i spedytorom kupować, sprzedawać, zarządzać i optymalizować usługi transportowe lądowe, morskie i powietrzne. Przedsiębiorstwo opracowało LEMA jako otwartą, bazującą na standardach architekturę dla użytkownika, w celu wzmocnienia bardziej bezbłędnego przepływu informacji w łańcuchu dostaw wśród społeczności logistyków oraz uczestników wymiany z przemysłu, takich jak dostawcy technologii informatycznych i usług.

LEMA zapewnia trzy podstawowe korzyści: integracja aplikacji w przedsiębiorstwie z zewnętrznymi, wolny przepływ informacji, redukcja czasu cyklu przetwarzania informacji o procesach logistycznych, takich jak równoległe przetwarzanie oferty i akceptacji ruchu ładunków.

Standardy logistyczne LEMA są dostępne dla klientów Logistics.com oraz innych przedsiębiorstw, zamierzających uzyskać korzyści z otwartej, standardowej platformy biznesowej. Firma szuka obecnie poparcia organizacji standaryzujących w celu zwiększenia zakresu użytkowników swoich standardów.

Źródło: xml.coverpages.org

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj