logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

II Forum Innowacji Transportowych

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2013-12-05

Data zakończenia: 2013-12-06

Miejsce konferencji: Warszawa, JM Apart Hotel, ul. Grzybowska 45

Organizator: Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych

Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI) oraz Klaster Interdyscyplinarne Partnerstwo na rzecz Innowacyjnego Rozwoju Transportu i Infrastruktury mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji pod nazwą II Forum Innowacji Transportowych - Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju, organizowanej pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Konferencja jest adresowana do sektora publicznego, w szczególności jednostek samorządowych, sektora prywatnego, jednostek naukowych i naukowo-badawczych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz wspierania rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju transportu.
Konferencja będzie wydarzeniem promującym i upowszechniającym innowacje i nowatorskie koncepcje w zakresie innowacyjności w sektorze transportowym, w różnych obszarach, w tym między innymi:
- Finansowania inwestycji transportowych z wykorzystaniem środków europejskich i środków prywatnych lub w ramach projektów publiczno-prywatnych;
- Rozwiązań zarządczych i organizacyjnych zwiększających efektywność absorpcji środków europejskich w sektorze transportowym oraz podnoszących efektywność ekonomiczną takich projektów,
- Zagadnień systemowych i technologicznych sprzyjających efektywnemu rozwojowi krajowych, regionalnych i lokalnych systemów transportowych.

W czasie II Forum odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników corocznego konkursu Nagroda Innowacyjności w Transporcie i przyznane zostaną tytuły Ambasadorów Innowacyjności w Transporcie 2013. Gali Finałowej towarzyszyć będzie uroczysta kolacja dla Laureatów i zaproszonych gości honorowych.

Wydarzenia towarzyszące:

II Forum towarzyszyć będą również dodatkowe wydarzenia: pokazy symulatorów, warsztaty i prezentacje innowacyjnych produktów, usług i koncepcji.

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim. Prelegentami będą przedstawiciele środowiska badawczego i naukowego z Polski i zagranicy, przedstawiciele sektora publicznego, prywatnego i organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać do 30 listopada 2013 roku pod adres forum@cati.org.pl. Po tym terminie, zgłoszenia będą akceptowane w miarę wolnych miejsc.

Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Fundacji CATI:
email: biuro@cati.org.pl,
tel: +48 22 2197775

Więcej informacji jest dostępnych także na stronie www Forum.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE…

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE i Panattoni Europe

Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat. CBRE i Panattoni Europe,...

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Jeden z wiodących dostawców usług dla branży e-commerce, Arvato, przygotował rzetelny raport z rynków zagranicznych...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj