logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

II Forum Innowacji Transportowych

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2013-12-05

Data zakończenia: 2013-12-06

Miejsce konferencji: Warszawa, JM Apart Hotel, ul. Grzybowska 45

Organizator: Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych

Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI) oraz Klaster Interdyscyplinarne Partnerstwo na rzecz Innowacyjnego Rozwoju Transportu i Infrastruktury mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji pod nazwą II Forum Innowacji Transportowych - Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju, organizowanej pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Konferencja jest adresowana do sektora publicznego, w szczególności jednostek samorządowych, sektora prywatnego, jednostek naukowych i naukowo-badawczych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz wspierania rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju transportu.
Konferencja będzie wydarzeniem promującym i upowszechniającym innowacje i nowatorskie koncepcje w zakresie innowacyjności w sektorze transportowym, w różnych obszarach, w tym między innymi:
- Finansowania inwestycji transportowych z wykorzystaniem środków europejskich i środków prywatnych lub w ramach projektów publiczno-prywatnych;
- Rozwiązań zarządczych i organizacyjnych zwiększających efektywność absorpcji środków europejskich w sektorze transportowym oraz podnoszących efektywność ekonomiczną takich projektów,
- Zagadnień systemowych i technologicznych sprzyjających efektywnemu rozwojowi krajowych, regionalnych i lokalnych systemów transportowych.

W czasie II Forum odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników corocznego konkursu Nagroda Innowacyjności w Transporcie i przyznane zostaną tytuły Ambasadorów Innowacyjności w Transporcie 2013. Gali Finałowej towarzyszyć będzie uroczysta kolacja dla Laureatów i zaproszonych gości honorowych.

Wydarzenia towarzyszące:

II Forum towarzyszyć będą również dodatkowe wydarzenia: pokazy symulatorów, warsztaty i prezentacje innowacyjnych produktów, usług i koncepcji.

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim. Prelegentami będą przedstawiciele środowiska badawczego i naukowego z Polski i zagranicy, przedstawiciele sektora publicznego, prywatnego i organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać do 30 listopada 2013 roku pod adres forum@cati.org.pl. Po tym terminie, zgłoszenia będą akceptowane w miarę wolnych miejsc.

Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Fundacji CATI:
email: biuro@cati.org.pl,
tel: +48 22 2197775

Więcej informacji jest dostępnych także na stronie www Forum.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Jaworzno oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały 5 października 2016...

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group wybuduje nowy park logistyczny w pobliżu Poznania. Będzie to drugie centrum w tej...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj