logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

LogDays 2012 - I Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2012-05-23

Data zakończenia: 2012-05-24

Miejsce konferencji: Łochów, Pałac Łochów

Organizator: Forum Press

23 i 24 maja odbędą się I Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki "LogDays 2012". Są to unikatowe warsztaty dla menedżerów i osób zajmujących się logistyką w firmach. Obawy przed drugą falą kryzysu postawiły firmy w stan mobilizacji - z tego powodu warto zasięgnąć informacji "z zewnątrz". A idealną okazją do spotkania z osobami z branży i wymiany doświadczeń jest udział w takich właśnie warsztatach.

Organizatorem LogDays jest czasopismo "Logistyka a Jakość", a Partnerami Merytorycznymi warsztatów są: Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz Instytut Logistyki i Magazynowania. Pomysł na taki właśnie event podsunęli organizatorom sami menedżerowie logistyki podczas ostatniego Kongresu Modern Warehouse. Okazało się wtedy, że potrzebują praktycznych warsztatów, w trakcie których na konkretnych przykładach przeanalizują problemy ze swojego podwórka. Po serii bombardujących pytań okazało się, że pięć z nich pojawia się najczęściej. Właśnie z tego powodu warsztaty podzielono na pięć bloków tematycznych. Wszystkie będą prowadzone przez fachowców i ekspertów, m.in. Marcina Hajdula z ILiM-u, Katarzynę Fenslau z Husqvarny, Grzegorza Mućko z Nutricia Polska, Andrzeja Lada-Kubalę z Maersk Logistics/Damco Poland, Magdalenę Choquet z SDI, Emilię Gawryluk z PSML, Dorotę Raben z Dorota Raben Consulting czy Bartosza Jacynę i Łukasza Musialskiego z Logisys. Dodatkowo organizatorzy proponują wszystkim uczestnikom interaktywną grę logistyczną - "Kupcy z Fleet Street", która została przygotowana specjalnie na potrzeby LogDays 2012. Gracze przeniosą się do XIX-wiecznego Imperium Brytyjskiego, kiedy do Anglii sprowadzano towary z całego świata. Klimat XIX-wiecznej Europy będzie towarzyszył warsztatom przez cały czas, ponieważ impreza odbędzie się w Pałacu Łochów. Jest to pięknie położony zespół pałacowo-parkowy, odrestaurowany i zaadaptowany na obiekt konferencyjno-wypoczynkowy. Obiekt znajduje się zaledwie godzinę drogi od Warszawy, położony jest na uboczu, z dala od codziennego nawału obowiązków. Bliskość Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego i bezpośredni dostęp do rzeki Liwiec będą sprzyjać twórczej pracy i relaksowi. Tutaj, w otoczeniu korzystnym dla efektywnej nauki, jak i wypoczynkowi i integracji, spotka się maju grono specjalistów z branży.

Więcej informacji i rejestracja: http://www.logdays.pl/

Kontakt w sprawie współpracy merytorycznej i sponsorskiej:
Project Manager
Dominika Kuczyńska
gsm + 48 607 563 894

Koordynator Sprzedaży i Marketingu
Marta Szmytkowska
gsm + 48 607 550 865

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj