logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Forum Współpracy 2012

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2012-05-30

Data zakończenia: 2012-05-30

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Hyatt Regency

Organizator: ECR Polska

Forum Współpracy to coroczne wydarzenie zorganizowane po to, by w oderwaniu od codziennego konkurowania kadra zarządzająca firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i IT mogła spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego działania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów.
Zorganizowana przez ECR Polska konferencja wyróżnia się spośród pozostałych eventów dla sektora FMCG przede wszystkim tym, że jest to przedsięwzięcie organizowane przez organizację branżową dla branży. Poruszane są więc zagadnienia, które członkowie ECR Polska, a więc kluczowe firmy rynku FMCG, uznają za najistotniejsze dla funkcjonowania i rozwoju biznesu.

Forum Współpracy 2012 to jednodniowe wydarzenie oferujące porcję bardzo przydatnej wiedzy dla managerów rynku FMCG "w pigułce". Program konferencji podzielono na dwie zasadnicze części: praktyczną (w niej sesja logistyczna oraz sesja new-commerce) i strategiczną, traktującą o trendach i wyzwaniach współczesnego biznesu FMCG, nowym konsumencie i zagrożeniach rynkowych. Case-study prezentowane w części pierwszej poruszą tak istotne kwestie jak: współdzielenie łańcuchów dostaw, obniżenie kosztów gospodarki paletowej, rola operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, a także zagadnienia związane z rozwojem e-commerce w FMCG, jakością danych podstawowych i GDSN, wpływem mediów społecznościach na branżę, narzędziami wzmacniania lojalności klientów. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy to jednak przede wszystkim doskonałe miejsce do robienia biznesu i rozwijania relacji partnerskich. Organizatorzy ułatwiają nawiązanie rozmów i organizację spotkań indywidualnych a konferencja kończy się business mixerem - dzięki czemu rozpoczęte rozmowy mogą być kontynuowane w mniej formalnej atmosferze.

Więcej informacji i rejestracja: http://www.ecr.pl/forum2012/

Kontakt w sprawie współpracy merytorycznej i sponsorskiej:
Biuro ECR Polska, Anna Jarzębowska-Kwiatek
tel. 61 850 49 43, mobile: 501 48 42 83
biuro@ecr.pl, anna.kwiatek@ecr.pl

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Świąteczny szczyt paczkowy

Świąteczny szczyt paczkowy

Na rynku kurierskim rozpoczął się świąteczny szczyt paczkowy. Rośnie liczba zamówień w sklepach internetowych i...

Nowe centrum logistyczne DSV w Pradze

Nowe centrum logistyczne DSV w Pradze

Pod koniec października br. DSV oficjalnie zainaugurowało nowy obiekt w Pradze o powierzchni 23 tys....

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia…

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia wydajnych rozwiązań do pakowania

Firmy UPS i Sealed Air Corporation poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, dzięki której sprzedawcy detaliczni,...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj