logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

V Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2016

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2016-06-07

Data zakończenia: 2016-06-08

Miejsce konferencji: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów, ul. Marii Konopnickiej 1

Organizator: Forum Media Polska

7 i 8 czerwca to czas na intensywną, warsztatową pracę kadry zarządzającej logistyką na piątej edycji warsztatów LogDays. Jubileusz zobowiązuje, w związku z tym zbliżająca się edycja będzie co najmniej "na piątkę". Do poprowadzenia organizatorzy zaprosili m.in. tych trenerów, którzy we wszystkich poprzednich edycjach otrzymali od uczestników najwyższe noty.

Na LogDays 2016 trenerzy, będący logistykami w największych firmach produkcyjnych i handlowych, podzielą się doświadczeniami z realizacji najnowszych projektów. Nie zabraknie również zawodowych coachów i nowych twarzy.

2 dni ciekawej merytoryki w rozbudowanej formule; wiedza logistyków m.in. takich marek jak: Volkswagen Group Polska, Kongsberg Automotive, Kaufland Polska Markety, Hoop Polska, Grupa Europapier, Panasonic Marketing Europe GmbH; program warsztatów przygotowany w taki sposób, aby dać uczestnikom 100-procentowy wybór; gra integracyjna "Tour de logistic" w zaciszu Pałacu Łochów.

OKO W OKO Z INNOWACJAMI: Planujesz inwestycję i chcesz wiedzieć jakie technologie i koncepcje logistyczne cieszą się teraz największym zainteresowaniem logistyki? Poznaj doświadczenia innych firm, które zdecydowały się na wdrożenia i przyjrzyj się pionierskim rozwiązaniom, które dopiero mają szansę na wykorzystanie w logistyce.

OPTYMALIZACJE MNIEJ OCZYWISTE: Chcesz się zainspirować optymalizacjami, których sam nie dostrzegłbyś w swojej firmie? A może szukasz konkretnych wskazówek, które pomogą Ci usprawnić procesy, z którymi masz problem?

KOMPETENCYJNY KIJ W MROWISKO: Ile razy zdarzyło Ci się być na szkoleniu czy konferencji, po których zamiast zmian, usprawniających dział logistyki, zostały Ci tylko prezentacje i notatki? Może to firma jest oporna na zmiany, a może to Tobie brakuje kompetencji do sukcesywnego wprowadzania zmian? Naucz się przełamywać schematy, nie łamiąc swojego kręgosłupa.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.logdays.pl

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Na początku 2017 r. firma ROHLIG SUUS Logistics otworzyła własną agencję celną w terminalu kolejowym...

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Oferowane przez Goodyeara systemy wspierające zarządzanie oponami - w szczególności program FleetOnlineSolutions (FOS) - pomaga...

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum…

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum przeładunkowe w Pruszkowie

Mainfreight Poland, będący częścią nowozelandzkiej grupy logistycznej, jednej z największych na świecie, uruchomił hub przeładunkowy...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj