logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Jeszcze więcej logistyki w parkach SEGRO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Wheels Logistics dołączyła do grona klientów SEGRO w Gądkach. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

   Wynajęta w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki powierzchnia magazynowa i biurowo-socjalna wielkości 4200 m kw. działa jako główna baza logistyczna WHEELS Logistics do obsługi klientów w całej Polsce.

- Z Gądek, które znalazły się w gronie 14 europejskich lokalizacji firmy, będziemy dystrybuować różne typy opakowań w obrębie całego kraju. Naszym strategicznym celem, związanym z doskonałą lokalizacją parku w okolicy Poznania, jest rozwój działalności biznesowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie - wyjaśnia Verena Patrias, Area Manager WHEELS Logistics.

   W całej Europie pracownicy firmy WHEELS Logistics obsługują codziennie tabor 750 ciężarówek o łącznej objętości załadunkowej liczącej do 120 m sześciennych i ładowności 25 ton. SEGRO posiada wieloletnie doświadczenie w dostosowywaniu powierzchni magazynowych do potrzeb branży logistycznej. Możliwa jest zarówno adaptacja już istniejących magazynów, jak i realizacja nowych projektów deweloperskich w formule BTS.

- Firmy logistyczne i transportowe stanowią aż 20% portfolio klientów SEGRO w Europie. Nasze doświadczenie związane z dostarczaniem im najbardziej efektywnych biznesowo rozwiązań jest zatem bardzo bogate. Jestem pewna, że skorzysta z niego, jak również z możliwości rozwoju, które zapewniamy, także nasz nowy klient, firma WHEELS Logistics - dodaje Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.
 
- Cieszymy się, że do grona najemców SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki dołączyła firma WHEELS Logistics. Centrum logistyczne oferuje nowoczesną powierzchnię magazynową klasy A z zapleczem socjalno-biurowym. Ponadto posiada doskonałą lokalizację i widoczność z drogi ekspresowej S11 oraz z wjazdu na autostradę A2 - mówi Urszula Rasmussen Duval, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

Ostatnio zmieniany czwartek, 29 wrzesień 2016 07:58

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Jakie oszczędności daje karta paliwowa?

Jakie oszczędności daje karta paliwowa?

W Polsce możemy obserwować dynamiczny rozwój branży TSL. Nasz kraj to największy przewoźnik drogowy w...

Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w Konkursie o...

Stacje paliw coraz lepiej spełniają oczekiwania kierowców

Stacje paliw coraz lepiej spełniają oczekiwania kierowców

Poziom satysfakcji klientów stacji paliw systematycznie rośnie, maleją z kolei różnice w ocenie poszczególnych sieci....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj