Logo
Wydrukuj tę stronę

PEKAES zwiększa częstotliwość dostaw do Grecji

PEKAES zwiększa częstotliwość dostaw do Grecji Fot. Pixabay

PEKAES, czołowy operator logistyczny, uruchomił drugie bezpośrednie połączenie do Salonik i Aten. Dodatkowy serwis zwiększy częstotliwość i skróci czas dostaw do Grecji. Obecnie to jeden z najbardziej popularnych kierunków transportu przesyłek międzynarodowych realizowanych przez tę firmę.

PEKAES od ponad dwóch lat oferuje regularne i bezpośrednie linie drobnicowe z Polski do Grecji oraz dystrybucję przesyłek na terenie Cypru. Wraz z rosnącą wymianą handlową wzrosło zainteresowanie Klientów możliwością jeszcze szybszych dostaw do Grecji, dlatego PEKAES zdecydował o uruchomieniu kolejnej, bezpośredniej linii drobnicowej na tej trasie.

- W efekcie ogromnej popularności tego kierunku i stale rosnących wolumenów zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o nowe połączenie do Salonik i Aten, które wychodzi w każdy wtorek z naszego terminalu Czechowice-Dziedzice. Zwiększenie częstotliwości połączeń drobnicowych oznacza dla naszych Klientów jeszcze szybsze dostawy towarów z Polski do Grecji - mówi Marek Tkaczyk, Dyrektor Sieci Międzynarodowej PEKAES.

Klienci PEKAES zyskują nowe regularne połączenie do Grecji, ale także kompleksowe usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Przesyłki bardzo szybko trafiają do terminalu greckiego partnera w Salonikach, skąd są dalej rozdystrybuowane na terenie całej Grecji oraz Cypru. Wśród towarów transportowanych przez PEKAES do Grecji znajdują się głównie części zamienne, maszyny, urządzenia elektroniczne i cyfrowe, AGD, a także tkaniny oraz zabawki.

PEKAES świadczy dystrybucję międzynarodowych przesyłek drobnicowych na terenie 40 krajów Europy, dysponując siecią kilkunastu partnerów zagranicznych. Atutem operatora są ponadto kompleksowe usługi celne oferowane we własnych agencjach i punktach celnych zlokalizowanych w Szczecinie, Gdyni, Warszawie, Czechowicach-Dziedzicach, Błoniu, Białymstoku i Świnoujściu.

Źródło: Pekaes

O usługach transportowych czytaj także:
- Ecocombi we flocie Dachser
- SPEDCONT zwiększa moce przeładunkowe
- Nowy most lądowy Bałtyk - Adriatyk
- CEVA Logistics uruchamia nowe pociągi blokowe z Chin do Europy
- Kilkadziesiąt zestawów w jednej dostawie Fracht FWO dla branży energetycznej
- FM Logistic z najnowocześniejszym TMS na rynku

Ostatnio zmieniany w czwartek, 15 lipiec 2021 14:38
© 2000-2022 Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny