Zaloguj się

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2020-04-22

Data zakończenia: 2020-04-23

Miejsce konferencji: Sosnowiec, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Organizator: Expo Silesia Sp. z o.o.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który odbędzie się 22 i 23 kwietnia 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Salon będzie towarzyszył Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.

LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim  właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy i deweloperzy powierzchni magazynowych.

Podczas imprezy odbędzie się wiele prelekcji, warsztatów oraz dyskusji, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, a także szansę na wymianę poglądów na temat przyszłości logistyki i magazynowania. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki obszarów związanych z logistyką, a specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno-seminaryjne umożliwią prowadzenie biznesowych rozmów.

Zachęcamy do skorzystania z promocji: powierzchnia wystawiennicza 25% taniej!

Promocja trwa do 31.11.2019 r.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.logistex.pl

Kontakt:
Menedżer Projektu
Karolina Łuszcz
tel. kom.: 510 031 658
e-mail: karolina.luszcz@exposilesia.pl

Strony internetowe