Zaloguj się

AKTUALNOŚCI: logistyka

Ekspresowa płatność dla przewoźników i spedytorów

Spedytorzy nieustannie konkurują o najlepszych przewoźników na rynku. W realiach postępującego rozdrobnienia, rosnących kosztów przewozu i zaostrzania przepisów, muszą zapewnić podwykonawcom jak najlepsze warunki współpracy. Przewoźnicy wiążą się ze spedycją oczekując przede wszystkim finansowej stabilizacji i zapłaty szybszej, niż w warunkach rynkowych. By ją zapewnić, spedytorzy potrzebują odpowiednich narzędzi finansowych.

Szósty obiekt w ramach kompleksu produkcyjno-magazynowego K-FLEX w Uniejowie

Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, zakończył budowę i wspólnie ze swoim klientem uroczyście otworzył szósty obiekt BTS w ramach kampusu produkcyjno-magazynowego K-FLEX w Uniejowie. Wraz z nowym magazynem o powierzchni 33 000 m kw. kompleks w Uniejowie przekroczył już 100 000 m kw. i jest doskonałą bazą do obsługi klientów w Europie, Azji, Afryki i USA.

Rhenus Office Systems w w SEGRO Logistics Park Warsaw

Firma Rhenus Office Systems, dostawca i operator nowoczesnych usług biznesowych z obszaru zarządzania dokumentacją, wprowadziła się do nowego obiektu o powierzchni 8500 m2 w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, który wkrótce otrzyma certyfikat BREEAM Excellent. Najnowsza przestrzeń magazynowo-biurowa to druga powierzchnia wynajmowana przez firmę w tej lokalizacji. Łącznie w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn firma Rhenus Office Systems wynajmuje 10 200 m2. Nowy magazyn przeznaczony jest do skanowania i przechowywania dokumentów papierowych.

Panattoni rusza z City Logistics Warsaw IX – powstanie jeszcze w 2023 roku

Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na Świecie, nieustannie rozbudowuje portfolio miejskich obiektów na terenie Warszawy. Firma ruszyła z budową City Logistics Warsaw IX przy skrzyżowaniu ulic Utrata i Zabraniecka na Targówku Fabrycznym, a wartość inwestycji wyniesie 19 mln Euro. Połowę powierzchni zajmie Inter-Mlecz – dystrybutor największych marek spożywczych, który płynnie przeniesie swoją działalność z pobliskiej lokalizacji.

Subskrybuj to źródło RSS