Zaloguj się

Dynamics Business Forum RETAIL

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2021-04-21

Data zakończenia: 2021-04-21

Miejsce konferencji: Internet

Organizator: IT.integro Sp. z o.o.

Dynamics Business Forum to cykl spotkań z przedstawicielami biznesu, który zapoczątkowany został w 2016 roku. W tym czasie odbyło się 18 konferencji w 11 polskich miastach oraz 2 konferencje online, na które zarejestrowało się blisko 1500 uczestników.

Tegoroczna edycja będzie w całości wirtualna i odbędzie się 21 kwietnia 2021 w godz. 10.00 - 13.00. Na konferencji Dynamics Business Forum Retail eksperci postarają się odpowiedzieć, dlaczego niektóre firmy wykorzystały pojawiające się szanse, wzmacniając swoje pozycje wśród sklepów detalicznych, a inne odnotowują ogromne spadki sprzedaży i poziomu lojalności klientów. Omówią, w jaki sposób technologia, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, mobilność, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, personalizacja, a także chmura obliczeniowa wpływają na branżę retail zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie zabraknie trendów, które zmieniają oblicze przedsiębiorstw i ostatecznie zadecydują, która firma odniesie sukces, a która zniknie z rynku.

W tym roku, eksperci z obszaru retail szczególny nacisk położą na znaczenie nowych technologii w dobie kryzysu, jaki wywołała pandemia COVID-19. Wskażą konkretne rozwiązania, które pozwolą firmom szybko reagować na zmiany, wdrożyć cyfrową transformację, a tym samym zadbać o odporność i ciągłość procesów realizowanych w handlu detalicznym.

Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy przedstawiciele retail, którzy chcą poznać innowacyjne możliwości i technologię stworzoną dla sklepów detalicznych. Udział jest bezpłatny dla przedstawicieli branży detalicznej.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.

Strony internetowe