Zaloguj się

InnoTrans 2022

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2022-09-20

Data zakończenia: 2022-09-23

Miejsce konferencji: Berlin

Organizator: Messe Berlin

Odwiedzający targi InnoTrans mogą oczekiwać, że w dniach 20-23 września 2022 r. zobaczą więcej światowych premier niż kiedykolwiek wcześniej. Wystawcy prezentują około 250 światowych premier na 13. wiodących targach techniki transportowej w Berlinie. Przegląd zapewniają wycieczki z przewodnikiem, strona internetowa targów InnoTrans oraz Przewodnik po Światowych Innowacjach.

W 42 halach wystawowych targów InnoTrans gości cały świat: W sumie ponad 2770 wystawców z 56 krajów zaprezentuje swoje nowe produkty. Obejmuje to około 250 światowych premier, które zwiedzający mogą obejrzeć podczas targów specjalistycznych na berlińskim terenie wystawowym.

W sumie zwiedzający mogą oczekiwać około 250 światowych premier z pięciu segmentów targowych: Railway Technology (Technika Kolejowa), Railway Infrastructure (Infrastruktura Kolejowa), Public Transport (Transport Publiczny), Interiors (Wyposażenie Wnętrz) i Tunnel Construction (Budowa Tuneli).

Podczas targów zwiedzający i dziennikarze mogą zapoznać się ze światowymi innowacjami w ramach codziennych wycieczek World Innovation Tours. Na stoiskach wystawienniczych uczestnicy spotkają się z wysokiej rangi przedstawicielami firm i będą mieli możliwość zadawania pytań.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://www.innotrans.de/de/presse/neuheiten/