logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

CeMAT 2014 już za 3 miesiące!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już za trzy miesiące odbędzie się  jedna z najważniejszych imprez logistycznych na świecie – targi CeMAT 2014. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest zrównoważony rozwój w intralogistyce. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 1000 wystawców z 39 krajów oraz ponad 53.000 odwiedzających. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku targi będą się cieszyły jeszcze większą popularnością.

Połowa wystawców, prezentujących swoje rozwiązania na targach, przyjeżdża do Hanoweru spoza Niemiec. Wśród nich prym wiodą goście z Włoch, Chin, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Hiszpanii. W tym roku ich innowacyjne rozwiązania zostaną pokazane w ramach jednej z pięciu kategorii: Pick&Pack (pakowanie, etykietowanie, ważenie i mierzenie paczek), Move&Lift (wózki widłowe, podnośniki przemysłowe, przenośniki taśmowe, systemy przeładunku portowego),  Store&Load (systemy magazynowe, regałowe, palety i kontenery, bramy przemysłowe), Logistics IT (usługi e-logistyki, systemy intralogistyki, oprogramowanie i sprzęt komputerowy, systemy kontroli, czujniki, tagi RFID) oraz Manage&Service (oferty doradztwa i planowania, usługi transportowe itp.).

Poza częścią wystawową CeMAT 2014 to także spotkania branżowe, wystąpienia ekspertów i panele dyskusyjne, poświęcone najważniejszym aktualnym tematom: logistyce portowej i transportowej, wymogom przemysłu chemicznego, rozwiązaniom e-logistyki i intralogistyki, inteligentnej logistyce i internetowi produktów. Targi CeMAT w nowej, dwuletniej formule, to wyjątkowe miejsce na światowej mapie targów logistycznych. Nigdzie więcej w świecie nie pojawia się szansa na zapoznanie się z tak rozległym spektrum innowacyjnych rozwiązań logistycznych, stosowanych na całym świecie. Spotkanie w Hanowerze to także świetna okazja na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.  

Podczas tegorocznej edycji targów CeMAT nie zabraknie także wystawców i gości z Polski. Szczególnie cieszy udział Tomasza Janiaka, redaktora portalu Logistyka.net.pl i przedstawiciela Instytutu Logistyki i Magazynowania, który pierwszego dnia targów (19 maja) podczas forum Country Special East-/Westeurope zaprezentuje najnowsze wyniki badań stanu polskiej logistyki, publikowane w wydawanym przez Instytut Logistyki i Magazynowania raporcie "Logistyka w Polsce".

 

Data: 19-23 maja 2014 r.

Miejsce: Niemcy, Hannover, Deutsche Messe, Messegelände

Więcej informacji na stronie internetowej targów, w ulotce oraz w katalogu konferencji portalu logistyka.net.pl.Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 luty 2014 12:36

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj