logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Robert Lewandowski i piłkarze Bayern München w kampanii rekrutacyjnej DHL Supply Chain

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Supply Chain to operator logistyczny, będący częścią globalnej GRUPY logistycznej DP DHL. Na polskim rynku działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3000 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem, firma zatrudni do końca roku ponad 1000 osób - głównie na stanowiska magazynierów, operatorów wózków widłowych, osób na stanowiska team leaderów, a także do działów operacyjnych: IT, HR czy księgowości.

- Rok 2018 był wyjątkowy - pełen wyzwań, sukcesów i intensywnego rozwoju firmy. Jesteśmy dumni z kontraktów podpisanych z naszymi klientami, między innymi Zalando czy PEPCO, dzięki którym nasz rozwój jest możliwy. Obsługa logistyczna i dostarczenie rozwiązań naszym klientom, do których się zobowiązaliśmy, jest dla nas kluczowe. Dlatego rozpoczynamy intensywną rekrutację pracowników do naszego, rosnącego w niezwykle szybkim tempie, zespołu - mówi Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

DHL Supply Chain rozpoczyna rekrutację w pierwszej kolejności do swoich lokalizacji w: Sosnowcu, Łodzi, Głuchowie k/Łodzi i k/Poznania. Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat, a poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również "wczasy pod gruszą" i możliwość grupowego ubezpieczenia. DHL Supply Chain przywiązuje ogromną wagę do rozwoju swoich pracowników - na każdego pracownika, który z zaangażowaniem i pasją przykłada się do swoich obowiązków czekają szkolenia, firma oferuje możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz awansu. Dołączenie do DHL Supply Chain daje możliwość dalszego wzrostu ponieważ 70% kadry kierowniczej jest wyłaniana w ramach wewnętrznych promocji. DHL Supply Chain, jako firma odpowiedzialna społecznie, wspiera swoich pracowników i różne projekty, które mają na celu: pomoc najbardziej potrzebującym, promocję ekologii czy aktywność sportową pracowników.

- Aktywność fizyczna i promowanie zdrowego trybu życia wśród naszych pracowników jest niezwykle ważne. Podziwiamy pasję i zaangażowanie, z jaką nasi koledzy biorą udział w różnego rodzaju zawodach, biegach, czy też grają w drużynie piłkarskiej DHL, zdobywając wspaniałe trofea w turniejach. Dlatego w naszej kampanii zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny Bayern München to kompilacja ciężkiej pracy, poświęcenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny - dodaje Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

Osobom, które chciałyby dołączyć do zespołu DHL Supply Chain, firma oferuje nie tylko stabilne, ale również ciekawe i przyjazne miejsce pracy. Jako członek koalicji "Przyjazna Rekrutacja", dbając o komfort kandydatów i przyszłych pracowników, firma dokłada wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie oraz był źródłem pozytywnych wrażeń na każdym jego etapie.

Aplikować o pracę można pod adresem: www.zostanjednymznas.pl lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.. Kontakt telefoniczny pod numerem 728 497 487.

Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2019 09:30

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj