logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Spedimex pozostaje najemcą całego budynku nr 2 w Logicor Łódź I

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Logicor podpisał z firmą Spedimex umowę przedłużenia najmu 20 000 m kw. powierzchni magazynowej i biurowej w swoim parku logistycznym Logicor Łódź I, znajdującym się na terenie miasta Łódź.

Spedimex jest polskim operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Spółka przedłużyła umowę najmu całego budynku nr 2 w parku logistycznym Logicor Łódź I o łącznej powierzchni magazynowo-biurowej wynoszącej 20 000 m kw. Spedimex, który od 2008 roku zajmuje budynek 2, obsługuje tam jedną z największych polskich sieci sklepów z odzieżą dziecięcą.

- Świetna lokalizacja magazynu Logicor Łódź I w centrum Polski, jak również infrastruktura oraz  funkcjonalność oferowanych rozwiązań mają kluczowe znaczenie dla prowadzonej przez nas działalności. Dlatego też podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy najmu i dalszej współpracy z firmą Logicor - powiedział Marcin Bąk, prezes Spedimex.

Logicor Łódź I to nowoczesny park logistyczny z doskonałą lokalizacją w obrębie miasta Łódź - zaledwie 6 km od centrum miasta, w przemysłowej dzielnicy Widzew. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych - 20 km od autostrady A2 oraz 30 km od autostrady A1. Ponadto park jest świetnie skomunikowany z centralną częścią miasta, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji publicznej. Dodatkowym plusem jest bliskość lotniska w Łodzi, zaledwie 12 km od obiektu.

- Bardzo się cieszymy, że Spedimex, który jest naszym długoletnim klientem, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu w Logicor Łódź I. Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że zarówno znakomita lokalizacja parku, jak i poziom świadczonych przez Logicor usług są dobrze oceniane przez naszych partnerów - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.

Ostatnio zmieniany piątek, 10 maj 2019 11:13

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj