Zaloguj się

Polska tradycja od ASPA Electro w SEGRO Industrial Park Wrocław

Polski producent maszyn do szycia i małego AGD, ASPA Electro, podpisał umowę na wynajem ponad 2 200 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w SEGRO Industrial Park Wrocław. Sprzęt marki Łucznik z nowego magazynu centralnego ASPA Electro będzie trafiał na rynki w: Polsce, Czechach, Słowacji i Bułgarii. W transakcji klientowi doradzała agencja AXI IMMO.

Łucznik to marka o ponad 60-letniej tradycji, która pod opieką ASPA Electro wróciła na polski rynek z poszerzoną ofertą produktową. Firma dotychczas posiadała powierzchnię magazynową w Długołęce oraz dwa mniejsze magazyny buforowe, które zamieniła na jeden, centralny obiekt w SEGRO Industrial Park Wrocław. W nowej placówce zatrudnionych zostanie docelowo 15 osób.

- Nasza firma nieustannie się rozwija - rokrocznie notujemy 15-procentowy wzrost sprzedaży. Poszerzamy także swoją ofertę produktową. Ostatnio pojawiły się w niej między innymi odkurzacze i antysmogowe oczyszczacze powietrza. Tym samym rośnie nasze zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową. Lokalizacja nowego magazynu jest idealna, choćby ze względu na bliskość głównych arterii komunikacyjnych czy możliwość swobodnego dojazdu pracowników do miejsca pracy, dzięki dostępności transportu publicznego - zaznacza Patrycja Ziółkowska, prezes Łucznik, ASPA Electro.

- Jesteśmy pewni, że park SEGRO we Wrocławiu spełni oczekiwania naszego nowego klienta. Doskonała lokalizacja parku, w pobliżu obwodnicy łączącej się z autostradą A4, drogi ekspresowej S8 prowadzącej do Warszawy, a także powstającej drogi S5 do Poznania, umożliwia efektywną logistykę na terenie Polski i całej Europy Centralnej. Istotny dla pracowników jest dostęp do komunikacji publicznej, a przystanek autobusowy znajduje się w niewielkiej odległości od naszego parku - mówi Joanna Janiszewska, dyrektor regionalny SEGRO.

- Klientowi zależało na powierzchni magazynowej w granicach miasta Wrocław, która jednocześnie pozwoli na konsolidację operacji logistycznych w ramach jednego obiektu. Po dokładniej analizie rynku najlepszym wyborem okazał się projekt SEGRO Industrial Park Wrocław - dodaje Sylwia Jagódka, Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO.

SEGRO Industrial Park Wrocław jest położony na 10-hektarowej działce w północno-wschodniej części Wrocławia, w pobliżu wjazdu na Autostradową Obwodnicę Wrocławia A8. Docelowo dostarczy na rynek prawie 35 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. W parku istnieje możliwość wybudowania szytego na miarę obiektu o powierzchni prawie 11 000 m kw.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 28 maj 2019 11:01

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Strony internetowe