logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Rozwiązania Verizon Connect z zakresu telematyki i zarządzania personelem w nowych pojazdach Iveco

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Verizon Connect nawiązała współpracę z Iveco, wiodącym producentem pojazdów użytkowych i przemysłowych. Celem jest zapewnienie klientom wglądu w szereg parametrów dotyczących ich floty, dzięki kompleksowym usługom telematycznym i mobilnemu oprogramowaniu do zarządzania personelem.

Rozwiązanie Verizon Connect Fleet and Workforce zapewnia informacje o pojazdach i kierowcach, które firmy każdej wielkości mogą wykorzystać do optymalizacji swojej działalności. Zarządzanie flotą Iveco przez Verizon Connect jest już dostępne w nowych lekkich pojazdach użytkowych Iveco Daily.
Klienci Iveco w momencie zakupu mogą wybrać jeden z trzech planów Verizon Connect: Fleet Essential bez tachografów, Fleet Essential z tachografami oraz Fleet Enhanced z tachografami oraz zdalnym pobieraniem danych, które umożliwia terminowe, zgodne z wymogami prawnymi gromadzenie informacji z kart kierowców i tachografów. Cotygodniowe raporty opisujące pracę kierowcy i pojazdu oraz zużycie paliwa zapewniają menedżerom flot informacje o aktywności pracowników oraz ułatwiają zarządzanie zgodnie z europejskimi przepisami dotyczącymi tachografów. Jako rozszerzenie wszystkich trzech planów dostępne jest także rozwiązanie Workforce Essential do zarządzania pracownikami mobilnymi.

- Integracja z platformą Verizon Connect to dodatkowa wartość i korzyści dla klientów Iveco, dzięki czemu dostają więcej niż wyjątkowe pojazdy. Instalacja rozwiązania Verizon Connect w wybranych nowych pojazdach ułatwia naszym klientom prowadzenie działalności gospodarczej oraz zapewnia im lepszą kontrolę nad firmą - wskazuje Fabio Santiago, dyrektor ds. usług TCO w Iveco. 

- Tak wysoki poziom usług oraz korzyści dla klientów może być osiągnięty jedynie poprzez głęboką integrację Verizon Connect i pojazdów Iveco. Dzięki możliwości zarządzania flotą Iveco za pomocą Verizon Connect, nasi klienci mają do dyspozycji rozwiązania zapewniające zwiększenie bezpieczeństwa, produktywności oraz wydajności swoich flot - dodaje Dan Levy, dział OEM w Verizon Connect.

Więcej o tym, jak Verizon Connect pomaga klientom w usprawnieniu działalności, na stronie www.verizonconnect.com.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 lipiec 2019 14:24

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj