logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Kuehne + Nagel uruchamia nową platformę cyfrową do obsługi transportu drogowego w regionie Azji i Pacyfiku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kuehne + Nagel rozszerza swój pakiet usług online, uruchamiając platformę cyfrową wykorzystującą technologię sztucznej inteligencji. Platforma etrucKNow.com pozwala na szybką rezerwację samochodów ciężarowych i rozszerza możliwości biznesowe przewoźników. Rozpoczęcie działalności w Tajlandii wynika z prognozowanego wzrostu w sektorze przewozów samochodowych do ponad 31 mld USD do 2023 roku. Platforma zostanie wdrożona w: Indiach, Wietnamie, Singapurze, Malezji, Nowej Zelandii i Australii do 2020 roku.

Za pośrednictwem platformy etrucKNow, spedytorzy otrzymują dostęp do szybkiej wyceny i możliwości porównania transportu. Po wpisaniu szczegółów przesyłki, mechanizm AI weryfikuje wiele punktów danych i automatyzuje proces porównywania ofert. Dzięki temu, klient otrzymuje najbardziej konkurencyjną ofertę na transport. Ponadto, w okresie uruchamiania platformy, klienci będą mogli zaoszczędzić, dzięki udostępnionym kodom promocyjnym.
Ważną kwestią dla klientów i przewoźników jest widoczność procesów w czasie rzeczywistym. Nadawcy i przewoźnicy, dzięki możliwości monitorowania i śledzenia transportu, zawsze będą wiedzieć, gdzie są ich przesyłki. Otrzymają także proaktywne powiadomienia o szczegółach dostawy.
Ponadto, etrucKNow oferuje możliwość rejestracji przewoźników i właścicieli pojazdów ciężarowych i, za pośrednictwem platformy marketplace, zamiany pustego przejazdu na potencjalny dochód. Platforma zapewnia dostęp do sieci spedytorów oferujących usługi transportu drogowego. Zarejestrowani użytkownicy podlegają procesowi weryfikacji i wdrożenia.

- etrucKNow.com to łatwa w użyciu aplikacja cyfrowa, zaprojektowana i opracowana w oparciu o potrzeby klientów oraz prognozowane trendy rynkowe. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kształtowania przyszłości transportu lądowego w Azji - mówi Chellan Ganesan, wicedyrektor ds. transportu drogowego w Kuehne + Nagel z południowego regionu Azji i Pacyfiku.

Kuehne + Nagel wyznaczyła KPMG Digital Village do pomocy w rozwoju etrucKNow.com. Platforma etrucKNow to kolejny krok naprzód w procesie transformacji cyfrowej Kuehne + Nagel.

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 lipiec 2019 14:16

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj