logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

EXCHAiNGE - The Supply Chainers' Conference

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-09-26

Data zakończenia: 2017-09-27

Miejsce konferencji: Frankfurt nad Menem, House of Logistics and Mobility (HOLM)

Organizator: EUROEXPO Messe- und Kongress-GmbH

Tegoroczna edycja konferencji EXCHAiNGE, odbędzie się w dniach od 26 do 27 września w siedzibie House of Logistics and Mobility (HOLM) we Frankfurcie n. Menem.

Cechą wyróżniającą konferencji jest jej interdyscyplinarny charakter i aktualność tematyki. Co ciekawe, w tym roku do aktywnego udziału i współtworzenia programu wydarzenia organizatorzy zaprosili nie tylko logistyków, ale również specjalistów ds. komunikacji i budowania wizerunku.
Opracowanie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług w łańcuchach dostaw nie zawsze jest możliwe w warunkach konserwatywnych struktur hierarchicznych przedsiębiorstw. Uczestnicy specjalnej sesji przedstawią przykłady nowego podejścia do budowania efektywnej kultury organizacyjnej i pracy zespołowej.

Tematem kolejnej sesji jest zagadnienie budowy otwartego modelu innowacji (Open Innovation). Jednym z założeń tego modelu jest współpraca przedsiębiorstw, polegająca na dzieleniu się efektami innowacji w ramach sieci kontaktów z innymi podmiotami. Zagadnienie to zostanie przedstawione z punktu widzenia startupów.

Ważnym tematem konferencji jest przyszłość łańcuchów dostaw w zmieniającym się otoczeniu, nie tylko biznesowym. Takie zjawiska jak: zmiany klimatyczne i demograficzne, wyczerpywanie się zasobów naturalnych, konflikty zbrojne nie pozostają bez wpływu na stabilność łańcuchów dostaw.
Emocjonującym punktem konferencji będzie uroczystość wręczenia prestiżowej nagrody "Supply Chain Management Award 2017", przyznawanej za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie www.exchainge.de

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj