logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Trwa rejestracja na tegoroczne ECR Forum for Cooperation

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ECR Polska już po raz piąty zaprasza na ECR Forum for Cooperation - konferencję na stałe wpisaną w kalendarz najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży FMCG i DIY. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej i co najważniejsze - Forum ECR będzie trwało dwa dni.

   28 maja w Warszawie, w Hotelu Sound Garden, podczas konferencji spotkają się managerowie reprezentujący producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla tych sektorów. W dniu poprzedzającym Forum Współpracy, 27 maja, w tym samym miejscu, odbędzie się dodatkowo zorganizowane wspólnie z ECR Europe seminarium „SELL MORE, LOSE LESS”. To jedyne w Polsce całodniowe wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i zwiększania dostępności produktów na półce.
   Jak co roku na scenie Forum ECR powitamy grono wyśmienitych prelegentów. Będzie jeszcze więcej inspiracji, kilka niespodzianek i jak przystało na konferencję ECR - możliwości wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.
   ECR Forum for Cooperation 2015 zorganizowano pod hasłem „SMART VALUE CHAINS FOR SMART SHOPPERS”. Sesje plenarne dotyczyć będą trendów wpływających na branżę, strategicznych zagadnień odzwierciedlających najpilniejsze problemy i wyzwania rynku - przedstawionych przez mentorów, liderów biznesu, ekspertów. W trakcie równoległych sesji tematycznych praktycy przedstawią case study ciekawych projektów i rozwiązań z obszarów zarządzania łańcuchami dostaw oraz marketingu, shopper marketingu, e-commerce i sprzedaży.
   Seminarium SELL MORE, LOSE LESS, to jednodniowy warsztat, podczas którego wykładowcy podzielą się nowym sposobem myślenia, metodami i narzędziami umożliwiającymi sprzedawcom i producentom zwiększenie dostępności produktów na półce, a co za tym idzie - sprzedaży sklepu i zadowolenia klientów, przy jednoczesnym zmniejszeniu strat magazynowych wynikających z odpadów, kradzieży, uszkodzeń towaru lub błędów. Koncepcja Total Loss wypracowana przez ECR Europe Shrinkage and OSA Working Group pozwoli zrozumieć jak straty obniżają rentowność w handlu detalicznym.
   Oba wydarzenia połączone są wspólną rejestracją, a osoby chcące uczestniczyć w tych spotkaniach mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Więcej informacji: www.ecr.pl/forum2015.

 

Ostatnio zmieniany środa, 11 marzec 2015 08:03

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj