logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Instytut Logistyki i Magazynowania na targach transport logistic 2017 w Monachium Polecamy!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

9 maja br. podczas pierwszego dnia targów transport logistic 2017, odbyła się specjalna konferencja poświęcona aktualnym wyzwaniom i przyszłości logistyki w Polsce. Moderatorem i jednocześnie autorem jednej z prezentacji był Marcin Foltyński z Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Do udziału w panelu i debacie zostali zaproszeni przedstawiciele firm specjalizujących się od wielu lat w obsłudze międzynarodowych łańcuchów dostaw. W gronie panelistów znaleźli się: Grzegorz Lichocik - prezes zarządu Dachser Sp. z o.o., Maciej Libiszewski - prezes zarządu PKP Cargo, Sławomir Krzyśków - Business Development Manager Rail Panalpina Polska Sp. z o.o. i Przemysław Mormul, dyrektor Marketingu i Sprzedaży Panalpina Polska Sp. z o.o., Frank Müller - prezes zarządu i Christoph Szakowski - dyrektor operacyjny (COO) AsstrA Associated Traffic AG.

Konferencja, w której wzięło udział ponad 100 uczestników, była doskonałą okazją do zaprezentowania międzynarodowej publiczności spektakularnych sukcesów i potencjału polskiej logistyki, z punktu widzenia doświadczonych managerów wysokiego szczebla. Wysokie kwalifikacje polskich logistyków, poprawa wskaźników logistycznych w przedsiębiorstwach, dynamiczny rozwój centrów dystrybucji, portów morskich i terminali intermodalnych oraz rosnące znaczenie przewozów kolejowych w handlu z Chinami - to tyko wybrane pozytywne przykłady konkurencyjności polskiej logistyki, na które zwrócili uwagę eksperci.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 maj 2017 13:36

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj