logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

7. Forum Kobiet w Logistyce już za niecały miesiąc

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już za niespełna miesiąc, 6 czerwca, spotkamy się w Warszawie na 7. Forum Kobiet w Logistyce pod hasłem "Źródła logistyki". Tylko kilkanaście dni zostało też na zgłoszenie udziału.

    Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie na stałe już wpisane w kalendarz najlepszych imprez logistycznych w Polsce. Gromadzi co roku żeńską część kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki. Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.

   O czym i z kim będziemy dyskutować w czerwcu?
Źródła logistyki, czyli łańcuchy dostaw w erze hybrydowej. Jakie są nowoczesne źródła logistyki, co determinuje ich rozwój i jak kształtują pracę na rynku TSL w epoce przejściowej (od cyfryzacji do transformacji). Przekrój tematyczny obejmuje zarówno usługi logistyczne, np. case study z ID Logistics i Norauto albo z La Lorraine Bakery, jak i spedycyjno-transportowe, tj. źródła organizacji przemysłowych. Nie zabraknie też innowacji, w tym bezpieczeństwa i tematyki miękkiej związanej z zarządzaniem kadrami.
   Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielą się z uczestnikami najlepsi eksperci z rynku logistycznego, w gronie których znaleźli się m.in.: Marta Łęczycka, senior operation manager - Amazon, Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications - Prologis Europe,  Norbert Bączyk, dyrektor ds. bezpieczeństwa - DB Schenker, Iwona Waker, supply chain manager - La Lorraine Bakery, Agnieszka Tuszyńska-Pączkiewicz, koordynator ds. logistyki - Norauto Polska, Dorota Borowska, manager realizacji dostaw w Grupie Rafako, Katarzyna Ostojska, marketing manager - Raben Logistics Polska, Agata Horzela, menedżer ds. standardów GS1 w TSL oraz jak zawsze prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i prof. Halina Brdulak ze  Szkoły Głównej Handlowej.
   Nie zabraknie też gości specjalnych. Uczestnicy Forum będą mogli wysłuchać ciekawego wystąpienia o magicznym tytule "Sensotwórczość" - Piotra Piaseckiego, eksperta od zarządzania i przywództwa, twórcy koncepcji "Kapitalna firma" i "Przywództwo 7 planet" oraz wziąć udział w warsztacie z Ulą Kamińską, ekspertką od wizerunku, psychologiem ubioru, jedną z najlepszych stylistek w Polsce. Nie zabraknie też niespodzianek od Partnerów. A podczas uroczystej kolacji zostaną ogłoszone laureatki tytułu "Kobieta w Logistyce 2017".
    Szczegóły spotkania znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl.

Ostatnio zmieniany piątek, 11 maj 2018 09:51

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj