Zaloguj się

Interaktywna mapa dla firm transportowych pomocna w dobie kryzysu

Interaktywna mapa  dla firm transportowych pomocna w dobie kryzysu Inelo

Pandemia koronawirusa to trudny i wymagający czas dla transportowców. Grupa Inelo przygotowała specjalną mapę, która pomoże im pracować w aktualnych warunkach. Interaktywna mapa prezentuje bieżące zmiany na europejskich trasach - wskazuje miejsca, w których wprowadzono kontrole sanitarne lub zawieszono kary za złamanie norm czasu pracy kierowcy oraz gdzie jest konieczne posiadanie specjalnych oświadczeń o realizowanej trasie.

- Przygotowana mapa jest cały czas aktualizowana przez naszych ekspertów, którzy śledzą rozwój sytuacji 24 godziny na dobę. Wykorzystując nowe technologie w dziedzinie telematyki, wspieramy polskich przewoźników w dobie licznych zmian i nieprzewidzianych trudności, z którymi aktualnie mierzy się branża. Nasze systemy działają cały czas, dzięki czemu w trybie natychmiastowym jesteśmy w stanie poinformować kierowcę znajdującego się w danym kraju o zaistniałych utrudnieniach w ruchu czy zamkniętym przejściu granicznym. Dostarczamy przewoźnikom wiadomości o obszarach objętych zakazem ruchu ciężarówek - mówi Bartosz Najman, prezes Grupy Inelo.

Sytuacja w branży transportowej w związku z epidemią zmienia się bardzo dynamicznie. Praca kierowców i firm spedycyjnych jest w tych warunkach bardzo trudna. Na stronie internetowej Grupy przygotowano aktualności, w których eksperci na bieżąco wyjaśniają zawiłości wprowadzanych regulacji. Cennym wsparciem informacyjnym dla branży są transmisje na żywo przygotowane przez ekspertów, którzy omawiają pojawiające się zmiany. Przewoźnicy mają możliwość zadawania pytań i proponowania kolejnych tematów internetowych spotkań. Transmisje dostępne są na profilu facebookowym Grupy.

INTERAKTYWNA MAPA DLA TRANSPORTU

Źródło: Inelo

O transporcie w czasie epidemii czytaj także:
- Czy pakiet mobilności opóźni się z powodu koronawirusa?
- Zasady zwolnienia z obowiązku kwarantanny kierowców

Ostatnio zmieniany w wtorek, 24 marzec 2020 14:08
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe