Zaloguj się

Emirates SkyCargo nawiązuje współpracę z DB Schenker

Emirates SkyCargo, cargo największych międzynarodowych linii lotniczych na świecie, nawiązało współpracę API z DB Schenker, globalnym liderem w dziedzinie usług logistycznych. Wykorzystując rozwiązania cyfrowe, Emirates SkyCargo dąży do podniesienia poziomu obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie oraz umożliwienia szybszego i bardziej efektywnego przepływu handlu międzynarodowego.

Połączenie host-to-host z wewnętrznym systemem rezerwacji DB Schenker optymalizuje proces rezerwacji frachtu lotniczego, zapewniając agentom bezpośredni dostęp do rozkładów lotów Emirates SkyCargo, stawek taryf standardowych i umownych oraz dostępnej zdolności przewozowej, a także rozległej globalnej sieci przewoźnika obejmującej ponad 140 miejsc docelowych na sześciu kontynentach.

Usługa zostanie uruchomiona najpierw w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a następnie na całym świecie, ułatwiając handel z kluczowymi rynkami, w tym Hongkongiem, Chinami, Singapurem, Indiami, Niemcami i USA. Początkowo oferta umożliwi pośrednikom rezerwację ładunków drobnicowych, z możliwością rozszerzenia w niedalekiej przyszłości o inne produkty z oferty Emirates SkyCargo.

Czytaj także:
Przewoźników czekają kolejne zmiany
Emirates SkyCargo wprowadza w Polsce usługę Road Feeder Service
DB Schenker zwiększa ilość połączeń liniowych z Niemcami

Zaloguj się by skomentować