logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

8. Forum Kobiet w Logistyce o indywidualizmie w rozwoju biznesu logistycznego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 i 21 maja 2019 r. odbędzie się w Janowie Podlaskim, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju w Polsce, spotkanie biznesowe kobiecej kadry menedżerskiej branży logistyczno-spedycyjno-transportowej - 8. Forum Kobiet w Logistyce, tym razem pod hasłem "Bądźmy sobą".

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest: menedżerkom, specjalistkom, ekspertkom w zakresie logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Do udziału zapraszamy także menedżerów z firm TSL. Spotkanie ma charakter merytoryczny, na którym co roku omawiane są aktualne zagadnienia oraz problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.
Hasło tegorocznego Forum brzmi: "Bądźmy sobą", czyli szczególna uwaga skupiona będzie na: indywidualizmie w biznesie jak i rozwoju zawodowym, rozwoju firmy w czasach różnorodności, poszukiwaniu nowych obszarów działalności przy zachowaniu tożsamości i wartości organizacji, które tworzą przedsiębiorstwa.
Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych. Wydarzenie gromadzi wspaniałe grono praktyków i ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także ciekawych gości spoza branży, którzy inspirują do zmian swoją charyzmą, otwartością i kreatywnością.
Gościem specjalnym Forum w tym roku będzie Zofia Dzik - przedsiębiorca, innowatorka, inwestorka, mentorka, menedżerka i podróżniczka przemierzające samotnie pustkowia.
W gronie prelegentów znajdą się m.in.:  przedstawiciele Prologis, Agility Logistics, Raben Logistics Polska, Loconi Intermodal, Fracht FWO Polska, JF Hillebrand Group, H&S Transport Group, DB Schenker, GS1 Polska, HUB Logistics i in.
Pierwszy dzień Forum rozpocznie się od networkingowego śniadania, po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia w różnej formule. Jedną z nich będzie gra planszowa na temat zarządzania różnorodnością, angażująca wszystkich uczestników Forum. Spotkanie i dyskusje poprowadzą znane, cenione i lubiane panie: prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz prof. Halina Brdulak z SHG w Warszawie. Dzień zakończy się plenerową biesiadą w otoczeniu nadbużańskich krajobrazów.
Drugi dzień Forum to dzień aktywności. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty i dyskusje o różnorodnej tematyce, np. relacje międzykulturowe a rozwój biznesu logistycznego w globalnym świecie, model prof. Zimbardo w zarządzaniu firmą, fakty i mity o intermodalu, spójne przywództwo w czasach speed.
W drugiej części dnia odbędzie się wizyta w największym suchym porcie w Małaszewiczach, aby zobaczyć polskie terminale obsługujące transporty z Nowego Jedwabnego Szlaku.
Jak zawsze, w trakcie Forum Kobiet w Logistyce, zostaną ogłoszone zdobywczynie tytułu i statuetki "Kobieta w Logistyce 2018”, które przyznawane są w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL. Organizatorzy Forum zapraszają do zgłaszania kandydatek do tytułu!
Trwa rejestracja zgłoszeń, a szczegóły dotyczące programu i możliwości udziału znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl.

Ostatnio zmieniany piątek, 08 marzec 2019 10:27

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj