logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Poczta Polska chce zatrudnić nawet 600 osób

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spółka uruchamia rekrutację w związku z rozwojem e-Commerce. Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek. Poczta Polska zatrudni na umowę o pracę: listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni.

Poczta Polska oferuje zatrudnienie 600 osobom w ramach sezonowej rekrutacji. Nowo zatrudnieni mogą rozpocząć pracę w marcu i kwietniu, czyli w miesiącach wzrostu zakupów internetowych w związku ze zbliżającą się wiosną oraz Świętami Wielkanocnymi.
W przypadku aplikujących na umowy zlecenia, nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Tę sezonową ofertę Poczta kieruje przede wszystkim do poszukujących dodatkowego źródła dochodu osób, które cenią sobie elastyczne godziny pracy. A Poczta oferuje różnorodne tryby zmianowe - w tym popołudniami oraz w nocy.
Stawki godzinowe, w zależności od lokalizacji, wahają się w przedziałach: od 14,70 zł brutto do 25 zł brutto w przypadku zatrudnienia w sortowni oraz od 16 zł brutto do 22 zł brutto dla kierowców.
Poczta Polska oferuje również pracę na etat. Poszukiwani są kandydaci na: listonoszy, pracowników sortowni (odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie paczek i listów), a także kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów powyżej 3,5 t.
Aktualne propozycje pracy w Poczcie Polskiej zarówno tej etatowej, jak i na zlecenie, dostępne są na stronie internetowej firmy w zakładce Oferty pracy.
Poczta Polska to największy polski pracodawca, zatrudniający ponad 80 tys. pracowników w całym kraju. Największym atutem firmy jest stabilność zatrudnienia (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie i system premiowy), a także bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i edukacji, pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie w atrakcyjnych cenach, niskoprocentowe pożyczki czy promocje dla pracowników, organizowane przez partnerów handlowych firmy).
Poczta Polska jest otwarta również na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Firma dysponuje miejscami w dużej liczbie placówek pocztowych, dzięki czemu osoby te mogą znaleźć pracę niedaleko swojego miejsca zamieszania.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 marzec 2019 10:52

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj