Zaloguj się

Firma DTL International wprowadziła się do nowego magazynu w Markach

Międzynarodowy dostawca usług dla marketingu sieciowego, firma DTL International, wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w parku Hillwood Marki. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska.

DTL International to polska firma świadcząca usługi outsourcingowe. Działa na terytorium całej Unii Europejskiej. DTL cieszy się zaufaniem partnerów biznesowych i ma ugruntowaną pozycję w branży MLM. W ofercie firmy znajdują się usługi przepakowywania, etykietowania i magazynowania, a także produkcja materiałów POS, druk oraz obsługa konwencji i eventów.

- Cieszę się, że tak szybko mogliśmy się wprowadzić do parku Hillwood Marki i rozpocząć działalność. Zależało nam na nowoczesnej powierzchni magazynowej ze świetnym dojazdem do Warszawy, bo naszą przewagą jest szybkie i sprawne działanie na rzecz naszych partnerów - mówi Dariusz Sitek, prezes polskiego oddziału firmy DTL International.

Hillwood Marki I to park magazynowy położony w Markach w pobliżu drogi ekspresowej S8, łączącej się z autostradą A2 (Berlin-Poznań-Warszawa), około 20 km od centrum Warszawy. Park posiada możliwość rozbudowy do 94.000 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. Magazyn DTL International zajmuje 1.650 m kw., dodatkowo firma wynajmuje ponad 120 m kw. powierzchni biurowej.

- Hillwood zapewnia swoim klientom wysokiej jakości powierzchnię magazynową w różnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej. Planujemy dalej rozwijać nasze centrum logistyczne w Markach - w planach jest budowa kolejnego budynku o powierzchni 21 tys. m kw., a także inne lokalizacje w regionie. Z radością witamy DTL jako nowego najemcę w Hillwood Marki i życzymy firmie dalszego pomyślnego rozwoju - mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w firmie Hillwood.

- Przedstawiliśmy klientowi pełen wachlarz dostępnych powierzchni spełniających określone wymagania. Rozważaliśmy magazyny położone zarówno w strefie miejskiej, jak i w okolicach Warszawy. Negocjacje warunków komercyjnych z firmą Hillwood przebiegły sprawnie, dzięki czemu mogły ruszyć prace adaptacyjne niezwłocznie po podpisaniu umowy - mówi Jowita Adamczyk, doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 13 czerwiec 2019 11:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Strony internetowe