Zaloguj się

Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Firma Kuehne + Nagel zorganizowała wydarzenie w miejscu budowy nowego centrum logistycznego w Luksemburgu, które uczciło prawie dziesięcioletnią współpracę Kuehne + Nagel i firmy On AG. Obecni na wydarzeniu zapowiedzieli również przedłużenie umowy o kolejne 10 lat.

Nowe centrum logistyczne ma zostać otwarte w drugiej połowie 2020 r. i będzie pełnić rolę europejskiego centrum dystrybucji dla sektora e-commerce. Nowe centrum odegra ważną rolę w międzynarodowej ekspansji szwajcarskiej firmy On AG, specjalizującej się w produkcji butów do biegania.

- W związku z rosnącym popytem na usługi e-handlu dla dynamicznie rozwijających się firm, takich jak On, Kuehne + Nagel rozszerza możliwości w zakresie europejskiej logistyki zintegrowanej. Implementacja innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Kuehne + Nagel ma istotne znaczenie dla rosnącego popytu na usługi e-commerce - mówi Tobias Jerschke, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Luksemburgu.

- Firma On z każdym dniem zyskuje na popularności, zwiększając grupę sympatyków swoich produktów na całym świecie. Możliwości i wydajność łańcucha dostaw są kluczowe dla sukcesu firmy. Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu wychodzi naprzeciw rosnącemu popytowi na tego typu usługi w Europie. Dzięki tej współpracy, będziemy mogli w dalszym ciągu dostarczać sprawdzone produkty klientom i prowadzić wydajne działania z naszymi partnerami - dodaje Marc Maurer, dyrektor operacyjny On AG.

Obiekt ten jest zlokalizowany w pobliżu luksemburskiego lotniska i głównych autostrad. Umożliwia to szybki dostęp do wszystkich europejskich punktów docelowych. Przestrzeń magazynowa będzie wyposażona w dwadzieścia stanowisk załadunkowych i wyniesie 20 000 m kw. Projekt zakłada możliwość rozszerzenia przestrzeni do 30 000 m kw. Zaawansowana trzypoziomowa przestrzeń zwiększy wydajność w komplementacji, pakowaniu i sortowaniu obuwia.
Po zakończeniu budowy, Kuehne + Nagel wykorzysta nowe centrum logistyczne, aby zaoferować obsługę i sprawdzoną wiedzę większej liczbie klientów z zakresu e-handlu. W tym sektorze, firma rozwija swoje możliwości głównie dla logistyki towarów konsumpcyjnych, przemysłowych i części zamiennych.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 05 wrzesień 2019 13:10
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe