logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Inwestycje DHL Express w rozwój pracowników nagrodzone

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), lider na rynku międzynarodowych i krajowych przesyłek ekspresowych, otrzymał Bursztynową Statuetkę w XIII edycji konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W ten sposób Kapituła Konkursu doceniła działania w obszarze „inwestowania w rozwój pracowników”.

- To, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży ekspresowej w Polsce i na świecie, zawdzięczamy naszemu zespołowi, pracownikom i kurierom. Dzięki ich zaangażowaniu, pasji i specjalistycznej wiedzy każdego dnia budujemy swoją przewagę konkurencyjną i osiągamy sukcesy biznesowe na globalnym i polskim rynku. To dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do programu inwestycji w rozwój pracowników. Jesteśmy dumni, że nasze osiągnięcia w tym obszarze spotkały się z uznaniem Kapituły prestiżowego konkursu - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor ds. personalnych i członek zarządu DHL Express (Poland).

Tylko w 2011 r. pracownicy DHL Express uczestniczyli w 1769 kursach e-learningowych, 19 autorskich szkoleniach wewnętrznych (ich program został opracowany na podstawie potrzeb zgłoszonych w trakcie ocen pracowniczych) oraz 6 programach rozwojowych (m.in. Development Center dla kadry kierowniczej w Contact Center, Indywidualne Plany Rozwojowe dla Pracowników i Menedżerów - Talenty, coaching). Ponad 5000 pracowników i kurierów wzięło udział w pierwszym etapie specjalistycznego szkolenia „Certyfikowani Specjaliści DHL” (CIS), będącego częścią globalnego programu szkoleniowego. Zaprojektowany pod kątem potrzeb DHL Express program pomaga w podnoszeniu specjalistycznej wiedzy zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami obsługi klientów. Szkolenie prowadzone jest przez trenerów wewnętrznych - pracowników firmy.
   Bursztynowa Statuetka za „inwestowanie w rozwój pracowników” to kolejne wyróżnienie przyznane DHL Express w Konkursie „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”. W 2008 roku w Konkursie firma otrzymała Bursztynową Statuetkę za szkolenia i rozwój pracowników, w 2009 za kształtowanie kultury organizacyjnej, w 2010 za partycypację w zarządzaniu. W 2011 roku firma otrzymała Złotą Statuetkę i tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2011.
   Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowany jest przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych (IPISS). Od pierwszej edycji jest wspierany przez prezesa Narodowego Banku Polskiego. Jego celem jest propagowanie wiedzy i doświadczeń w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie firm odnoszących sukcesy w tej dziedzinie. W tym roku Kapituła Konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Stanisławy Borkowskiej, wyróżniła i uhonorowała 14 firm i instytucji. Nagrody wręczono 19 czerwca podczas uroczystej gali w Warszawie.


Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 lipiec 2012 10:31

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj