logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nagroda dla Siódemki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Siódemka S.A. drugi raz z rzędu otrzymała prestiżowe godło programu „Firma Przyjazna Klientowi”. Program jest audytem sprawdzającym poziom jakości obsługi i satysfakcji klienta, a wyróżnienie przyznawane jest na podstawie niezależnych badań.

„Firma Przyjazna Klientowi” to jedyny kompleksowy projekt badawczo-rozwojowy w Polsce, diagnozujący obszary, w których relacje firmy z klientami opierają się na wymianie wartości. Realizowany poprzez FPK model audytu odpowiada trendom nowoczesnego marketingu, według których kluczem do biznesowego sukcesu jest identyfikacja i zaspokajanie potrzeb klienta. Celem Programu jest wzrost poziomu zarządzania obsługą klienta wśród polskich przedsiębiorstw, podnoszenie standardów prowadzenia polityki handlowej firm i budowanie długofalowych relacji z klientami opartych na wzajemnych korzyściach. Program adresowany do wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów i filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju strategii oraz kompetencji pracowników w zakresie obsługi klienta. Program istnieje na rynku od 9 lat, dotychczas audytom poddało się ponad 1000 firm. W ciągu ostatnich 3 lat blisko 80% badanych w tym czasie firm otrzymało Godło.
   Badania, realizowane w ramach programu, dotyczą czterech głównych obszarów: ogólnego zadowolenia klientów, szczegółowej oceny jakości współpracy z firmą, oceny jakości obsługi w poszczególnych kanałach oraz prawdopodobieństwa rekomendacji produktów lub usług badanej firmy.
   Siódemka przystąpiła do programu „Firma Przyjazna Klientowi”, ponieważ jakość współpracy z klientem, terminowość oraz elastyczność oferty są najważniejszymi elementami budowania jej pozycji na rynku usług kurierskich. Strategia spółki opiera się m.in. na wprowadzaniu nowych rozwiązań i innowacji w zakresie obsługi przesyłek i klienta. Ma ona na celu przyspieszanie i automatyzację procesu obsługi przesyłek, a tym samym poprawę terminowości oraz bezpieczeństwa dostaw.

- Cieszymy się, że wysiłek całego zespołu Siódemki jest doceniany na zewnątrz - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka S.A. - Wyróżnienie w programie „Firma Przyjazna Klientowi” jest tym cenniejsze, że przyznają je w praktyce sami klienci. Poziom ich satysfakcji to najważniejsza weryfikacja naszych działań, a z drugiej strony papierek lakmusowy rozwoju całej firmy.

W mijającym roku spółka stworzyła dla swoich klientów szereg nowych usług i funkcjonalności. Najnowsze z nich, to rozwiązanie skierowane do mikro i małych firm sektora e-handlu, będące połączeniem promocyjnej oferty handlowej z internetową platformą obsługi przesyłek i klienta 7 Internet Shipping. Siódemka oferuje także rodzinę zaawansowanych narzędzi wspierających proces obsługi przesyłek dla małych i średnich firm - 7 Business Ship Control i 7 Office Ship Control. W trosce o jak najlepszą komunikację z odbiorcami swoich usług, Siódemka udostępniła w tym roku także nową wersję Biura Obsługi Klienta na Facebooku. Pełny zakres funkcjonalności nowej zakładki obejmuje monitoring przesyłek, tracking allegro, lokalizator placówek, szybkie zamówienie kuriera oraz możliwość zadawania pytań pracownikom BOK wraz z historią dotychczasowej korespondencji.

Ostatnio zmieniany piątek, 16 listopad 2012 10:47

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

Firma GEFCO otworzyła swój trzeci magazyn z kontrolowaną temperaturą dedykowany dla branży medycznej. Obiekt znajduje...

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Dwie spółki z Grupy PKP CARGO wystąpiły o dofinansowanie projektów intermodalnych ze środków unijnych. Przedmiotem...

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj