logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Manchester United i DHL rozpoczynają "United Trophy Tour"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji zdobycia przez klub tytułu ligi, Manchester United wspólnie ze swoim oficjalnym partnerem logistycznym - DHL, rozpoczynają United Trophy Tour po całym świecie. W najbliższych miesiącach DHL dostarczy puchar Premier League do 31 miejsc na całym świecie. W trasę objazdową ruszą także trofea Manchester United, przewiezione przez DHL prosto z muzeum na Old Trafford, dzięki czemu fani będą mieli możliwość poznać wyjątkowe momenty z historii klubu.

Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy w Manchesterze, jeszcze w tym miesiącu, 30 października United Trophy Tour ruszy do Rio de Janeiro. W trakcie pięciomiesięcznej podróży puchar Premier League trafi do wielu miejsc, między innymi do: Dubaju, Bombaju, Dżakarty, Szanghaju, Nowego Jorku, Los Angeles, Singapuru, Tokio, Bangkoku, Moskwy i Istambułu. Ta ekscytująca inicjatywa pozwoli tysiącom fanów Manchester United na całym świecie wziąć udział w świętowaniu tytułu Ligi zdobytego po raz 20.
   W ramach trasy objazdowej odbędą się liczne imprezy dla fanów, transmisje meczów na żywo oraz prezentacje pamiątek Manchester United, które DHL przewiezie bezpośrednio z muzeum na Old Trafford. Pucharowi Premier League na różnych etapach podróży towarzyszyć będą niektóre z Legend Klubu, między innymi Andrew Cole, Denis Irwin, Bryan Robson i Dwight Yorke.
   Impreza ta jest kontynuacją udanego partnerstwa DHL i Manchester United, w ramach którego w sezonie 2011/12 zrealizowano DHL Champ19ns Trophy Tour, świętujący w 27 miastach na całym świecie zdobycie po raz 19 tytułu Ligi.

- Zdobycie po raz 20. tytułu Ligi jest ogromnym krokiem w historii Klubu a United Trophy Tour, którego logistyką zajmie się DHL, stanowi znakomitą okazję do świętowania tego wydarzenia na skalę globalną - powiedział dyrektor zarządzający Grupy ds. Manchester United, Richard Arnold. - Manchester United ma 659 milionów fanów na całym świecie, a impreza ta jest dla wielu z nich wyjątkową okazją, by bezpośrednio zetknąć się z Klubem w nowej, ekscytującej formie. Cieszymy się, że w trakcie trasy odwiedzimy każde z 31 miast.

- United Trophy Tour, które dla świata dostarczy DHL, stanowi dla nas okazję, by zaprezentować partnerstwo DHL z Manchester United naszym klientom i pracownikom w każdym z miejsc, w których odbędzie się impreza, oraz by świętować wspólne elementy przyczyniające się do sukcesu w sporcie i biznesie. Trasa objazdowa czerpie z sukcesu DHL Champ19ns Trophy Tour w sezonie 2011/12, z którego DHL był niesamowicie dumny - komentuje John Pearson, prezes DHL Express Europe. - DHL posiada globalną sieć w ponad 220 krajach i terytoriach. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować historię Manchester United naszym klientom oraz przedstawić legendy Klubu i puchar Premier League na wielu naszych kluczowych rynkach na całym świecie.

Najnowsze informacje o United Trophy Tour oraz o szczegółach imprez w każdym z miast znajdują się na stronie www.manutd.com/unitedtrophytour.

Ostatnio zmieniany środa, 23 październik 2013 09:58

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj