logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Aplikacja mWARS nagrodzona

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WARS S.A. zdobył główną nagrodę MIC AWARD IRCG 2015 r. za aplikację mWAR w kategorii The Most Innovative Caterer Award. Nagroda ta została przyznana w Rzymie, podczas dorocznego spotkania The International Rail Catering Group (IRCG) - międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy świadczące usługi cateringowe i hotelowe na rzecz przewoźników kolejowych.

    WARS S.A. jest firmą usługową obecną na krajowym rynku przewozów pasażerskich od ponad 66 lat - rozpoznawaną przez niemalże każdego Polaka. Właścicielem wagonów, w których WARS S.A. prowadzi obsługę podróżnych jest PKP Intercity S.A. W ramach współpracy z PKP Intercity S.A oraz przewoźnikiem zagranicznym, WARS S.A świadczy usługi w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych oraz kuszetach. Aktualnie firma obsługuje 19 pociągów Express InterCity Premium oraz 33 wagony gastronomiczne, w tym 15 restauracyjnych i 18 barowych, jak również 54 wagony sypialne i 35 wagonów z miejscami do leżenia (kuszet).
   Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i zwiększając komfort podróży, firma w 2014 r. udostępniła nowoczesną aplikację mobilną mWars, która jest pierwszym tego typu narzędziem wdrożonym do transportu kolejowego w Polsce, a drugim takim rozwiązaniem na świecie.
   Aplikacja mWARS jest jednym z etapów realizacji strategii WARS S.A., polegającej na zwiększaniu komfortu podróży pociągami. Użytkownicy aplikacji mWARS mają możliwość przeglądania menu WARS z opisem i zdjęciami każdej potrawy, dostępnej w ofercie. Aplikacja mWARS pozwala, w czasie podróży pociągiem, zamówić dania z wagonów restauracyjnych WARS w 17 pociągach Express InterCity przez smartfona lub tablet, z dostawą do miejsc siedzących pasażerów. 

- Naszym celem było udostępnienie pasażerom szybkiej i prostej alternatywy umożliwiającej sprawdzenie oferty WARS i złożenie zamówienia bezpośrednio z miejsca pasażera. Jesteśmy dumni, że aplikacja mWARS spotkała się z tak dużym zainteresowaniem w czasie spotkania IRCG. Uzyskanie głównej nagrody MIC AWARD IRCG 2015 r. jest dla nas zwieńczeniem pracy całego zespołu WARS S.A., którego wiedza i zaangażowanie pozwoliły na stworzenie i co najważniejsze, skuteczne wdrożenie aplikacji. Wartym podkreślenia jest fakt, że mWARS jest projektem pionierskim na skalę europejską - powiedział Maciej Popiołek, dyrektor Działu Strategii i Marketingu WARS S.A.
    
   Tytuł The Most Innovative Caterer Award stanowi prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych usług lub produktów oferowanych pasażerom. W kategorii The Most Innovative Caterer Award o nagrodę ubiegały się czołowe firmy reprezentujące sektor usług cateringowych i hotelowych u przewoźników kolejowych: Deutsche Bahn, Elevetino, WARS S.A., SB, Rail Gourmet, Chef Express.
   Aplikacja mWARS udostępniona jest bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store: Google Play: http://bit.ly/1Wv43R9 i App Store: http://apple.co/1jtcA8Y

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 październik 2015 11:36

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowy, obowiązkowy identyfikator dla firm

Nowy, obowiązkowy identyfikator dla firm

Według dyrektywy MiFID-II Unii Europejskiej od 03.01.2018 roku wszystkie podmioty prawne działające na rynkach finansowych...

CHEP testuje ćwierpalety na kółkach w Henderson

CHEP testuje ćwierpalety na kółkach w Henderson

CHEP, globalna firma specjalizująca się w rozwiązaniach obsługi łańcucha dostaw, przeprowadziła w firmie Henderson Wholesale...

Grupa ORLEN inwestuje w nowoczesny sprzęt do tankowania samolotów

Grupa ORLEN inwestuje w nowoczesny sprzęt do tankowania samolotów

ORLEN Aviation, największy w Polsce operator logistyczny zajmujący się tankowaniem samolotów, inwestuje w rozwój floty...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj