logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

5 rozwiązań na problemy celne związane z BREXITEM

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

29 marca 2019 r. o północy czasu brukselskiego Wielka Brytania stanie się, według definicji traktatowej Unii Europejskiej, "krajem trzecim" wobec 27 państw członkowskich. To wydarzenie będzie miało istotny wpływ na działalność wielu firm prowadzących operacje międzynarodowe.

W szczególności chodzi o podmioty, które: sprzedają i kupują towary na terenie Wielkiej Brytanii lub UE; świadczą usługi albo korzystają z usług dostawców prowadzących działalność na tym terenie; zajmują się przewozem osób lub transportem towarów. W odpowiedzi na ich potrzeby Grupa GEFCO przygotowała bezpłatny e-book "5 rozwiązań na problemy celne związane z BREXITEM". Opisano w nim kluczowe wydarzenia i konsekwencje dla łańcucha dostaw oraz przedstawiono stan negocjacji i scenariusze na przyszłość. W dokumencie znajdują się również kompleksowe rozwiązania z obszaru spraw celnych i podatkowych stworzone przez Grupę GEFCO z myślą o firmach, dla których BREXIT stanowi spore wyzwanie.

Bezpłatny e-book jest do pobrania na stronie: https://pl.gefco.net/pl/newsroom/newsy/detail/news/e-book-5-rozwiazan-na-problemy-celne-zwiazane-z-brexitem/

Ostatnio zmieniany sobota, 09 luty 2019 20:21

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj