logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Targi Innowacji Transportowych TRANSPORT INNOVATION EXPO

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2014-12-02

Data zakończenia: 2014-12-03

Miejsce konferencji: Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Organizator: Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI); Expo Silesia

Targi Innowacji Transportowych TRANSPORT INNOVATION EXPO są najważniejszym w Europie Środkowo-Wschodniej miejscem interdyscyplinarnych spotkań branży transportu, logistyki i infrastruktury z partnerami z innych sektorów gospodarki. Tegoroczna edycja targów jest dedykowana relacjom z sektorem energetyki i ochrony środowiska i odbywa się pod hasłem TRANSPORT ENERGY ENVIRONMENT.

Warto być tam, gdzie rodzi się biznes!

    TRANSPORT INNOVATION EXPO są ważnym katalizatorem międzybranżowych innowacji w transporcie, logistyce i infrastrukturze. W tym roku międzynarodowi producenci, przewoźnicy i spedytorzy spotkają obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych w sektorze energii i ochrony środowiska, a w centrum uwagi będą odnawialne źródła energii dla transportu, ekologistyka oraz rozwiązania na rzecz niskoemisyjnego transportu.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to międzynarodowa obsada. Targi odwiedzą misje gospodarcze z Japonii, Izraela, Chin, Rumunii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Białorusi i Ukrainy, stwarzając tym samym szansę dla polskich firm na nawiązanie trwałej współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO tworzą wysokiej jakości przestrzeń biznesową i są idealnym miejscem dla rozwoju kontaktów i relacji biznesowych. W jednym miejscu i czasie spotkają się przedstawiciele top managementu z całego świata – zajmujących stanowiska prezesów, właścicieli, dyrektorów oraz stanowiących podstawową kadrę przedsiębiorstw, reprezentujących takie branże jak: transport i spedycja, energetyka odnawialna, recykling, ochrona środowiska, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, kolejowy, budowy maszyn i urządzeń dla transportu.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to również usługi wspierające rozwój biznesu. Uczestnicy i wystawcy będą mieli możliwość skorzystania z know-how wiodących firm marketingowych, szkoleniowych oraz renomowanych doradców prawnych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO organizowane są w idealnym miejscu. Geograficzna bliskość rozwijających się rynków Europy Południowo-Wschodniej i Azji stwarza dla Polski ogromne możliwości związane z eksportem towarów na te rynki oraz w drugą stronę – importem ze wschodu do wszystkich krajów w Europie, jak również poza nią. Centrum Targowe EXPO SILESIA w Sosnowcu jest świetnie skomunikowane z Azją i Europą, leży w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu S1, w trójkącie wyznaczanym przez S1 i dwie autostrady (A1 północ-południe i A4 wschód-zachód).

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to nie tylko wystawa. W czasie targów odbędzie się trzecia edycja Forum Innowacji Transportowych, Japońsko-Izraelsko-Europejskie Forum Inwestycji Energetycznych, konferencja Logistyka dla Przemysłu oraz seminaria i warsztaty prowadzone przez Partnerów i Wystawców.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to również prestiżowe wyróżnienia. Targom towarzyszy renomowany konkurs Nagroda Innowacyjności w Transporcie dla najbardziej innowacyjnych produktów.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www targów.

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Solaris będzie zdalnie diagnozować autobusy elektryczne

Solaris będzie zdalnie diagnozować autobusy elektryczne

Inżynierowie z Biura Badań i Rozwoju firmy Solaris Bus & Coach opracowali system zdalnej diagnozy...

Nokian Tyres przyłącza się do inicjatywy Science Based Targets na…

Nokian Tyres przyłącza się do inicjatywy Science Based Targets na rzecz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych

Jako pionier w zakresie produkcji opon Nokian Tyres pragnie przyłączyć się do walki ze skutkami...

PKN ORLEN rozszerza współpracę z Kolejami Litewskimi

PKN ORLEN rozszerza współpracę z Kolejami Litewskimi

PKN ORLEN  intensyfikuje współpracę z Kolejami Litewskimi. 14 sierpnia br. szefowie obu spółek: Daniel Obajtek...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj