logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Targi Innowacji Transportowych TRANSPORT INNOVATION EXPO

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2014-12-02

Data zakończenia: 2014-12-03

Miejsce konferencji: Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Organizator: Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI); Expo Silesia

Targi Innowacji Transportowych TRANSPORT INNOVATION EXPO są najważniejszym w Europie Środkowo-Wschodniej miejscem interdyscyplinarnych spotkań branży transportu, logistyki i infrastruktury z partnerami z innych sektorów gospodarki. Tegoroczna edycja targów jest dedykowana relacjom z sektorem energetyki i ochrony środowiska i odbywa się pod hasłem TRANSPORT ENERGY ENVIRONMENT.

Warto być tam, gdzie rodzi się biznes!

    TRANSPORT INNOVATION EXPO są ważnym katalizatorem międzybranżowych innowacji w transporcie, logistyce i infrastrukturze. W tym roku międzynarodowi producenci, przewoźnicy i spedytorzy spotkają obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych w sektorze energii i ochrony środowiska, a w centrum uwagi będą odnawialne źródła energii dla transportu, ekologistyka oraz rozwiązania na rzecz niskoemisyjnego transportu.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to międzynarodowa obsada. Targi odwiedzą misje gospodarcze z Japonii, Izraela, Chin, Rumunii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Białorusi i Ukrainy, stwarzając tym samym szansę dla polskich firm na nawiązanie trwałej współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO tworzą wysokiej jakości przestrzeń biznesową i są idealnym miejscem dla rozwoju kontaktów i relacji biznesowych. W jednym miejscu i czasie spotkają się przedstawiciele top managementu z całego świata – zajmujących stanowiska prezesów, właścicieli, dyrektorów oraz stanowiących podstawową kadrę przedsiębiorstw, reprezentujących takie branże jak: transport i spedycja, energetyka odnawialna, recykling, ochrona środowiska, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, kolejowy, budowy maszyn i urządzeń dla transportu.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to również usługi wspierające rozwój biznesu. Uczestnicy i wystawcy będą mieli możliwość skorzystania z know-how wiodących firm marketingowych, szkoleniowych oraz renomowanych doradców prawnych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO organizowane są w idealnym miejscu. Geograficzna bliskość rozwijających się rynków Europy Południowo-Wschodniej i Azji stwarza dla Polski ogromne możliwości związane z eksportem towarów na te rynki oraz w drugą stronę – importem ze wschodu do wszystkich krajów w Europie, jak również poza nią. Centrum Targowe EXPO SILESIA w Sosnowcu jest świetnie skomunikowane z Azją i Europą, leży w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu S1, w trójkącie wyznaczanym przez S1 i dwie autostrady (A1 północ-południe i A4 wschód-zachód).

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to nie tylko wystawa. W czasie targów odbędzie się trzecia edycja Forum Innowacji Transportowych, Japońsko-Izraelsko-Europejskie Forum Inwestycji Energetycznych, konferencja Logistyka dla Przemysłu oraz seminaria i warsztaty prowadzone przez Partnerów i Wystawców.

    TRANSPORT INNOVATION EXPO to również prestiżowe wyróżnienia. Targom towarzyszy renomowany konkurs Nagroda Innowacyjności w Transporcie dla najbardziej innowacyjnych produktów.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www targów.

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku…

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2017

7 grudnia br., podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, ogłoszone...

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

7 grudnia br. firma DHL zgromadziła czołowych liderów i start-upy w dziedzinie logistyki i technologii,...

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Grupa Azoty podpisała porozumienie z CTL Logistics w sprawie m.in. przejęcia spółek celowych, a tym...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj