logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

ECR Forum 2016

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2016-06-09

Data zakończenia: 2016-06-10

Miejsce konferencji: Warszawa, Sound Garden Conference Center, ul. Żwirki i Wigury 18

Organizator: ECR Polska


 

ECR Forum jest jednym z najważniejszych spotkań liderów firm producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług działających na rynku FMCG i DIY i jedyną konferencją tak interdyscyplinarną i poświęconą współpracy. Jego 6. edycja pod hasłem Smart collaboration. Better results odbędzie się w dniach 9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.

Weź udział, by przekonać się, jak dzięki lepszej współpracy:
- skuteczniej obsługiwać zmieniające się potrzeby nabywców,
- dostarczać wartość dodaną Konsumentom i partnerom biznesowym,
- trafniej rozpoznawać i przygotować się do nadchodzących trendów na rynku.

W czwartek 9.06 odbędzie się konferencja z udziałem inspirujących prelegentów, ekspertów i praktyków. Adam Manikowski (Tesco) przedstawi sytuację handlu na rynku europejskim i reakcję na nią sieci w Polsce. Ken Hughes i Julia Izmałkowa - którzy o zachowaniach klienta i jego relacjach z marką wiedzą wszystko, omówią wpływ nowych technologii na kształtowanie postaw konsumenta - dzisiaj i w przyszłości. Jerzy Cichostępski (Makro Cash&Carry) i Janusz Anioł (Raben) opowiedzą o niespotykanej dotąd w Polsce współpracy przy tworzeniu i zarządzaniu nowym centrum dystrybucyjnym, ścisłej, rozległej i opartej na wzajemnym zrozumieniu. Przyszłość handlu i jego dostosowania do wyzwań jutra oraz problemy i możliwości przekazywania żywności w branży spożywczej - to tylko niektóre z podjętych zagadnień.
Po raz pierwszy zostaną wręczone ECR Awards - wyróżnienie dla projektów opierających się na współpracy partnerów w łańcuchu wartości, przekraczającej podstawowe relacje biznesowe.
Całodniowe warsztaty, które odbędą się w piątek 10.06, gwarantują uczestnikom dostęp do aktualnych i praktycznych rozwiązań z obszaru zarządzania, marketingu i logistyki. The Sustainable Business z Jonathanem T. Scottem da solidną porcję wiedzy o menedżerskim podejściu do zarządzaniu stratą i budowaniu zrównoważonego i przynoszącego zyski w dłuższej perspektywie biznesu. Shopper Marketing Masterclass z Kenem Hughesem, światowej klasy ekspertem w tej dziedzinie, zmieni podejście specjalistów do dotychczas podejmowanych działań marketingowych. Retail Home Delivery: Towards a new world of planning z ekspertami firmy ORTEC - zapozna uczestników z imponującymi case’ami największych światowych detalistów, producentów i operatorów logistycznych oraz rozwiązaniem logistycznym "ostatniej mili" niestosowanym dotąd na polskim rynku.

Więcej informacji i rejestracja: ecr.pl/forum2016

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa przestrzeń magazynowa i produkcyjna - igus Polska rozwija sprzedaż…

Nowa przestrzeń magazynowa i produkcyjna - igus Polska rozwija sprzedaż i produkcję

Spółka igus Polska już na początku września 2018 r. przekroczyła zeszłoroczne wyniki pod względem obrotu...

ID Logistics obsługuje sklep internetowy Norauto Polska

ID Logistics obsługuje sklep internetowy Norauto Polska

ID Logistics, dostawca usług logistycznych specjalizujący się w dedykowanej logistyce kontraktowej, konsekwentnie rozszerza zakres współpracy...

Astro WMS® Express - ekspresowe wdrożenie dla Vive Group

Astro WMS® Express - ekspresowe wdrożenie dla Vive Group

Bazując na 40-letniej historii i doświadczeniu z 500 wdrożeń, firma Consafe Logistics zaproponowała nowy model...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj