logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

ECR Forum 2016

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2016-06-09

Data zakończenia: 2016-06-10

Miejsce konferencji: Warszawa, Sound Garden Conference Center, ul. Żwirki i Wigury 18

Organizator: ECR Polska


 

ECR Forum jest jednym z najważniejszych spotkań liderów firm producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług działających na rynku FMCG i DIY i jedyną konferencją tak interdyscyplinarną i poświęconą współpracy. Jego 6. edycja pod hasłem Smart collaboration. Better results odbędzie się w dniach 9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.

Weź udział, by przekonać się, jak dzięki lepszej współpracy:
- skuteczniej obsługiwać zmieniające się potrzeby nabywców,
- dostarczać wartość dodaną Konsumentom i partnerom biznesowym,
- trafniej rozpoznawać i przygotować się do nadchodzących trendów na rynku.

W czwartek 9.06 odbędzie się konferencja z udziałem inspirujących prelegentów, ekspertów i praktyków. Adam Manikowski (Tesco) przedstawi sytuację handlu na rynku europejskim i reakcję na nią sieci w Polsce. Ken Hughes i Julia Izmałkowa - którzy o zachowaniach klienta i jego relacjach z marką wiedzą wszystko, omówią wpływ nowych technologii na kształtowanie postaw konsumenta - dzisiaj i w przyszłości. Jerzy Cichostępski (Makro Cash&Carry) i Janusz Anioł (Raben) opowiedzą o niespotykanej dotąd w Polsce współpracy przy tworzeniu i zarządzaniu nowym centrum dystrybucyjnym, ścisłej, rozległej i opartej na wzajemnym zrozumieniu. Przyszłość handlu i jego dostosowania do wyzwań jutra oraz problemy i możliwości przekazywania żywności w branży spożywczej - to tylko niektóre z podjętych zagadnień.
Po raz pierwszy zostaną wręczone ECR Awards - wyróżnienie dla projektów opierających się na współpracy partnerów w łańcuchu wartości, przekraczającej podstawowe relacje biznesowe.
Całodniowe warsztaty, które odbędą się w piątek 10.06, gwarantują uczestnikom dostęp do aktualnych i praktycznych rozwiązań z obszaru zarządzania, marketingu i logistyki. The Sustainable Business z Jonathanem T. Scottem da solidną porcję wiedzy o menedżerskim podejściu do zarządzaniu stratą i budowaniu zrównoważonego i przynoszącego zyski w dłuższej perspektywie biznesu. Shopper Marketing Masterclass z Kenem Hughesem, światowej klasy ekspertem w tej dziedzinie, zmieni podejście specjalistów do dotychczas podejmowanych działań marketingowych. Retail Home Delivery: Towards a new world of planning z ekspertami firmy ORTEC - zapozna uczestników z imponującymi case’ami największych światowych detalistów, producentów i operatorów logistycznych oraz rozwiązaniem logistycznym "ostatniej mili" niestosowanym dotąd na polskim rynku.

Więcej informacji i rejestracja: ecr.pl/forum2016

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Agility uruchamia nową spedycyjną platformę online - Shipa Freight™

Agility uruchamia nową spedycyjną platformę online - Shipa Freight™

Agility, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych, ogłosił uruchomienie platformy Shipa Freight, pierwszej w pełni zintegrowanej...

W.P.I.P. rozbuduje centrum dystrybucyjne CCC

W.P.I.P. rozbuduje centrum dystrybucyjne CCC

18.600 m kw. powierzchni i 22 m wysokości ma liczyć nowa hala, która wkrótce powstanie...

GLS Poland partnerem najważniejszych wydarzeń żużlowych na świecie

GLS Poland partnerem najważniejszych wydarzeń żużlowych na świecie

Firma kurierska GLS Poland została oficjalnym partnerem FIM Speedway Grand Prix 2018 i nowego formatu...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj