logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

ECR Forum 2016

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2016-06-09

Data zakończenia: 2016-06-10

Miejsce konferencji: Warszawa, Sound Garden Conference Center, ul. Żwirki i Wigury 18

Organizator: ECR Polska


 

ECR Forum jest jednym z najważniejszych spotkań liderów firm producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług działających na rynku FMCG i DIY i jedyną konferencją tak interdyscyplinarną i poświęconą współpracy. Jego 6. edycja pod hasłem Smart collaboration. Better results odbędzie się w dniach 9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.

Weź udział, by przekonać się, jak dzięki lepszej współpracy:
- skuteczniej obsługiwać zmieniające się potrzeby nabywców,
- dostarczać wartość dodaną Konsumentom i partnerom biznesowym,
- trafniej rozpoznawać i przygotować się do nadchodzących trendów na rynku.

W czwartek 9.06 odbędzie się konferencja z udziałem inspirujących prelegentów, ekspertów i praktyków. Adam Manikowski (Tesco) przedstawi sytuację handlu na rynku europejskim i reakcję na nią sieci w Polsce. Ken Hughes i Julia Izmałkowa - którzy o zachowaniach klienta i jego relacjach z marką wiedzą wszystko, omówią wpływ nowych technologii na kształtowanie postaw konsumenta - dzisiaj i w przyszłości. Jerzy Cichostępski (Makro Cash&Carry) i Janusz Anioł (Raben) opowiedzą o niespotykanej dotąd w Polsce współpracy przy tworzeniu i zarządzaniu nowym centrum dystrybucyjnym, ścisłej, rozległej i opartej na wzajemnym zrozumieniu. Przyszłość handlu i jego dostosowania do wyzwań jutra oraz problemy i możliwości przekazywania żywności w branży spożywczej - to tylko niektóre z podjętych zagadnień.
Po raz pierwszy zostaną wręczone ECR Awards - wyróżnienie dla projektów opierających się na współpracy partnerów w łańcuchu wartości, przekraczającej podstawowe relacje biznesowe.
Całodniowe warsztaty, które odbędą się w piątek 10.06, gwarantują uczestnikom dostęp do aktualnych i praktycznych rozwiązań z obszaru zarządzania, marketingu i logistyki. The Sustainable Business z Jonathanem T. Scottem da solidną porcję wiedzy o menedżerskim podejściu do zarządzaniu stratą i budowaniu zrównoważonego i przynoszącego zyski w dłuższej perspektywie biznesu. Shopper Marketing Masterclass z Kenem Hughesem, światowej klasy ekspertem w tej dziedzinie, zmieni podejście specjalistów do dotychczas podejmowanych działań marketingowych. Retail Home Delivery: Towards a new world of planning z ekspertami firmy ORTEC - zapozna uczestników z imponującymi case’ami największych światowych detalistów, producentów i operatorów logistycznych oraz rozwiązaniem logistycznym "ostatniej mili" niestosowanym dotąd na polskim rynku.

Więcej informacji i rejestracja: ecr.pl/forum2016

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj