logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Forum Technologiczne 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-03-13

Data zakończenia: 2017-03-13

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1

Organizator: Adventure Consulting Sp. z o.o.

Nowoczesne dostawy, cyfryzacja usług pocztowych, automatyzacja, mobilność, wielokanałowość relacji z e-klientem, innowacje w zakresie obsługi e-commerce, usługi zaufania i identyfikacji elektronicznej to główne tematy V edycji "Forum Technologicznego 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw".

Rynek dostaw wobec wyzwań cyfryzacji i innowacyjności
Wystąpienie otwierające konferencję wygłosi Minister Kazimierz Smoliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, który mówić będzie o znaczeniu Poczty Polskiej i usług pocztowych w budowie bezpiecznego i cyfrowego państwa.
O wyzwaniach regulacyjno-prawnych zmian technologicznych na rynku dostaw mówić będzie Pan Karol Krzywicki, Dyrektor Departamentu Rynku Poczty w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Dyskusja skupi się na szansach i zagrożeniach, jakie niesie dla rynku polskiego powstawanie Jednolitego Rynku Cyfrowego i Jednolitego Rynku Dostaw.
Poczta Polska oraz inni wiodący operatorzy pocztowi, paczkowi i kurierscy przedstawią najnowsze usługi i innowacje wdrożone w ich firmach, odpowiadające na wyzwania mobilności, cyfryzacji i rosnące oczekiwania klientów eCommerce.

Innowacyjne modele dostaw wobec rosnących oczekiwań klientów
W drugiej części konferencji przedstawiciele firm operatorskich i logistycznych dyskutować będą o tym, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom e-klientów, jak poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi i technologicznymi nowoczesnych dostaw oraz w jakim kierunku rozwijać się będzie lokalny, regionalny i globalny rynek dostaw.

Innowacyjne rozwiązania na rynku dostaw
Mobilny listonosz, zastosowanie dronów, automatyzacja i samoobsługowość procesów, rozwiązania wyzwań ostatniej mili, innowacyjne projekty click&collect, rozwiązania oparte o economy of sharing, internet rzeczy w logistyce dostaw, wielokanałowość relacji z klientem eCommerce, zastosowanie druku 3D w eCommerce - to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań wdrażanych na regionalnym i globalnym rynku dostaw, które zostaną omówione w ostatniej części konferencji.

Wśród prelegentów będą m.in.: Kazimierz Smoliński (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa), Karol Krzywicki (Dyrektor Departamentu Poczty w UKE), przedstawiciele zarządu Poczty Polskiej S.A., Rafał Brzoska (Prezes Zarządu InPost S.A.), Kacper Winiarczyk (General Manager, Uber) i wielu innych.
Honorowy patronat nad konferencją sprawuje Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Pan Marcin Cichy. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www Forum.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Go Logis organizuje dostawy just in time na budowę szpitala…

Go Logis organizuje dostawy just in time na budowę szpitala w Londynie

Go Logis, polski spedytor o zasięgu międzynarodowym, stawia na obsługę branży budowlanej. Go Logis podpisał...

Dachser z certyfikatem na transport farmaceutyków

Dachser z certyfikatem na transport farmaceutyków

Operator logistyczny Dachser uzyskał dla swojego oddziału przy frankfurckim porcie lotniczym certyfikat CEIV Pharma od...

Kuehne + Nagel otwiera globalne centrum dystrybucji w Słowenii

Kuehne + Nagel otwiera globalne centrum dystrybucji w Słowenii

Kuehne + Nagel otwiera dedykowany branży farmaceutycznej magazyn, jeden z największych w swojej globalnej sieci...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj