Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Literatura naukowa w pracy inżynierskiej

Literatura naukowa w pracy inżynierskiej 2 lata 1 miesiąc temu #10725

Cześć, jestem rok przed oddaniem pracy inżynierskiej. Niestety promotor wymaga od razu podania całej literatury naukowej w karcie projektu, którą należy oddać do końca stycznia. Mimo prób podjęcia negocjacji co do terminu, nic nie udało się zmienić.
W mojej opinii pisząc pracę doszukiwałbym się informacji na bieżąco w książkach, a następnie je wykorzystywał. Jednak promotor jest innego zdania, stąd moja prośba o polecenie kilku pozycji odnośnie tematu mojej pracy.

Temat: Usprawnienie zarządzania magazynem przez wykorzystanie nowoczesnych systemów oraz technologii

Będę pisał o zmianie sytuacji w magazynie po zastosowaniu systemu ERP oraz przypisaniu lokalizacji do odpowiednich detali, dzięki technologii QR - chodzi o zmniejszenie ilości zagubionych towarów i wzrost wydajności całego magazynu.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Literatura naukowa w pracy inżynierskiej 2 lata 1 miesiąc temu #10733

  • mkoralewski
  • mkoralewski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam,

Na portalu jest zakładka poświęcona wydawnictwom, z łatwością można tam znaleźć szereg publikacji poświęconych zagadnieniom związanym z magazynowaniem, które mogą składać się na bibliografię.

Warto także przejrzeć artykuły na tematy związane z magazynowaniem, opublikowane na tym portalu.

Pozdrawiam
MK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.084 s.