Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zbudowanie systemu zasilania dolnych lokalizacji...

Zbudowanie systemu zasilania dolnych lokalizacji... 16 lata 11 miesiąc temu #179

  • evil_kid
  • evil_kid Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Witam, chciałbym zaczerpnąć jakiś rad lub uwag na poniższy temat:
Otóż interesuje mnie zbudowanie systemu wiarygodnego zasilania dolnych lokalizacji(towar w magazynie zbierany jest tylko z "ziemi") i opracowanie ścisłych procedur dla pracowników(np. co zrobić gdy wydruk podaje liczbę towaru w lokalizacji niższą niż znaleziona?(czyli ta która się tam w danej chwili znajduję znajduję).
Ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak można usprawnić system zasilania dolnych lokalizacji(tych dla zbierających bezpośrednio LP) towarem znajdującym się na górnych lokalizacjach.
Magazyn posiada 29 pięciopiętrowych alei każda ma 60 miejsc paletowych.Co dzień system drukuje miejsca które muszą być zasilone ponieważ jest tam mniejsza ilość niż średnia sprzedaży z trzech najlepszych miesięcy(taką wartość obraliśmy) i teraz - art X lezy na ziemi w alei 1 a jego zapas na górze w alei 25.
I można sobie wyobrazić co się dzieje i ile zajmuję to czasu gdy system wydrukuje 170 takich pozycji które trzeba zasilić OKREŚLONĄ liczbą.A towar dodam że jest gabarytów od szpilki po kompresor 500 litrowy...

Wiem, że trochę zagmatwałem, ale jeżeli jest nie jasno napisane-proszę pytać postaram się wyjaśnić bliżej :)

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Zbudowanie systemu zasilania dolnych lokalizacji... 16 lata 11 miesiąc temu #181

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

obawiam się, że ten problem najlepiej rozwiąże Panu magazynowy system informatyczny.
Przede wszystkim musiałby Pan maksymalnie przybliżyć miejsce składowania zapasu do miejsca kompletacji.

Mogę polecić ofertę Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.
Jednym z produktów Instytutu jest "Projektowanie magazynów".
Więcej informacji znajdzie Pan na stronie:
http://www.ilim.poznan.pl/produkty/magazyny/
Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.093 s.