Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: szukam ciekawego tematu pracy inżynierskiej

szukam ciekawego tematu pracy inżynierskiej 16 lata 6 miesiąc temu #293

  • mitta
  • mitta Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
szukam ciekawego tematu pracy inżynierskiej moj promotor wpadl na pomysl ze czemu by nie dac wolnej reki studentom w wyborze tematu i ja teraz nie mam pojecia jak cos wymyslic tak naprawde to na studiach dopiero w tym roku zaglebiamy sie w pojecie logistyki i nie bardzo wiem co z tego obszernego tematu jest tak naprawde warte uwagi.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:szukam ciekawego tematu pracy inżynierskiej 16 lata 6 miesiąc temu #294

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

pod pojęciem logistyki kryje się bardzo wiele aspektów związanych z działalnością człowieka. To ogół procesów związanych z przemieszczaniem dóbr i/lub osób.
Wydaje mi się, że najpierw trzeba się zastanowić, która z dziedzin będzie Pani/u najbliższa. Może transport lub magazynowanie, optymalizacja zapasów, przechowalnictwo, automatyczna identyfikacja? Proszę sprecyzować chociaż dziedzinę logistyki.
Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:szukam ciekawego tematu pracy inżynierskiej 16 lata 4 miesiąc temu #348

  • puffy
  • puffy Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
hm...mój temat pracy inżynierskiej - "zabezpieczenie transportu kolejowego podczas przewozu materiałów niebezpiecznych na linii Gdynia-Szczecin" - uważam,że był bardzo ciekawy;)
Mój pomysł dla Ciebie - "zabezpieczenie transportu drogowego podczas przewozu materiałów niebezpiecznych", część rzeczy jest w intermnecie, nie wiem jak to będzie z regulaminem ADR - ale podejrzewam,ze nie ma problemu(chociaż sobie skserować lub co, a może jest w wersji on-line?)

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.114 s.