Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praktyki Logisyka

Praktyki Logisyka 16 lata 1 miesiąc temu #496

  • adamov
  • adamov Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Dzień dobry.
Uczę się w dwuletnim technikum na kierunku logistyka.
Czekają mnie jeszcze czterotygodniowe praktyki, które sam musiałbym sobie załatwić. Praktyki w zawodzie logistyka odbywają się np. w firmach logistycznych, spedycyjnych, transportowych a także w każdej firmie gdzie istnieje 'komórka' logistyczna, czyli jakby nie patrzeć wszędzie. Chciałbym poznać zdanie eksperta lub osób po takich praktykach. Czym mam się kierować wybierając miejsce praktyki. Które z wyżej wymienionych miejsc byłoby najtrafniejsze. Z racji że 'logistyka jest wszędzie' mógłby to być nawet 'głupi' supermarket, tylko czy tam dobrze mnie przygotują do zawodu? Gdzie i w jaki sposób skutecznie szukać?
W miejscu gdzie mieszkam raczej nie ma takich typowych firm czysto logistycznych.
Może ktoś zna jakieś godne polecenia miejsca w okręgu Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia, Żor.
Druga sprawa: czy na takich praktykach mogę ubiegać się o jakieś wynagrodzenie, czy raczej powinienem się cieszyć samym wykonywaniem takiej praktyki :).

Z góry dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Praktyki Logisyka 16 lata 1 miesiąc temu #497

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,
polecam kontakt z Biurami Karier uczelni wyższych z regionu, z którego Pan pochodzi. Np. Akademia Ekonomiczna w Katowicach pośredniczy w poszukiwaniu firm oferujących możliwość odbycia praktyki. Oferta jest skierowana co prawda do studentów, ale na ich stronach jest udostępniona lista współpracujących firm.
Praktyki takie zazwyczaj są bezpłatne, ale jest to doskonałe miejsce do zdobycia doświadczenia i zaprezentowania się potencjalnemu, przyszłemu pracodawcy.
Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Praktyki Logisyka 16 lata 1 miesiąc temu #498

  • adamov
  • adamov Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Bardzo dziękuje i również pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.083 s.