Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Terminal przeładunkwy

Terminal przeładunkwy 6 lata 1 miesiąc temu #8868

  • WiciuWW
  • WiciuWW Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Hej!
W moim mieście planowana jest budowa terminalu przeładunkowego, z tym wiąże się moje pytanie... Jakie usługi wokół firm korzystających z terminalu lub dla samego terminalu może oferować firma zlokalizowana w mieście terminalu? Magazyn? Waga z certyfikatem VGM dla kontenerów? Chodzi mi po prostu o to czy jest jakiś biznes w który warto zainwestować, konkretnie taki, który napędzałaby owa obecność terminalu.

Pozdrawiam
Wiktor Walczak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Terminal przeładunkwy 6 lata 1 miesiąc temu #8894

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

wydaje mi się, że opracowanie business planu, a potem wdrożenie go w życie, to element ryzyka związanego z podjęciem działalności gospodarczej. Odpowiedzialność i ewentualne koszty spadają w tym przypadku na przedsiębiorcę, który powinien mieć wizję i pomysł na prowadzenie swojej firmy. Know-how to element przewagi konkurencyjnej, dlatego chyba nie powinien Pan oczekiwać, że ktoś "sprzeda" tutaj swój pomysł na biznes. Przed podjęciem działalności należałoby chyba jednak wiedzieć, jakie usługi w ramach swojej infrastruktury zaoferuje terminal, bo dublowanie obiektów / usług tam dostępnych ma raczej małe szanse powodzenia. Więc albo należy znaleźć swoją niszę, która uzupełni wachlarz usług oferowanych przez terminal, albo pomyśleć o usługach dla ludzi pracujących w tym obiekcie.

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.091 s.