Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wdrożenie systemu SAP

Odp: Wdrożenie systemu SAP 8 lata 2 miesiąc temu #7371

Amateur, mam pytanie do Ciebie, czy byłbyś w stanie udostępnić jakieś dane z wdrożenia systemu? Potrzebowałabym ich do pracy dyplomowej do części praktycznej. Jakieś wskaźniki poprawy itd? Nie posiadam niestety nic z żadnej firmy, byłabym baaaardzo wdzięczna. Oczywiście nie potrzebuję wykorzystywać nazwy firmy itd., zależy mi głównie na takim realnym spojrzeniu na ten temat, jak to wygląda w rzeczywistości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wdrożenie systemu SAP 3 lata 7 miesiąc temu #10210

  • Ralf88
  • Ralf88 Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Dzień dobry
Aktualizuje temat i proszę o pomoc na temat materiałów z ewentualnego wdrożenia - case study które mógłbym wykorzystać dla przygotowania projektu w moim przedsiębiorstwie. Pracuje w firmie z Branży automotive.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam
Ralf88
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wdrożenie systemu SAP 3 lata 7 miesiąc temu #10221

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

szereg artykułów - case study, nt. wdrożenia systemu SAP można znaleźć np. w Google Scholar. Są tam artykuły zarówno w jęz. angielskim, jak i polskim.

Życzę powodzenia i pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wdrożenie systemu SAP 3 lata 17 godzin temu #10484

Witam wszystkich :) Chciałabym odświeżyć temat. Otóż zaczynam pisanie podrozdziału pracy dyplomowej w której potrzebna jest analiza przedwdrożeniowa systemu SAP. Firma w której pracuję niestety nie chce udostępnić materiałów na ten temat. Czy znalazłby się ktoś, kto ma dostęp do takich materiałów? Będę bardzo wdzięczna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wdrożenie systemu SAP 2 lata 11 miesiąc temu #10491

Witam serdecznie. Czy istniałaby możliwość uzyskania od Pana materiałów odnośnie analizy przedwdrożeniowej systemu SAP? Niestety firma w której pracuję nie chce udostępniać takich informacji a jestem właśnie na etapie pisania pracy dyplomowej w tym temacie. Będę bardzo wdzięczna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wdrożenie systemu SAP 2 lata 11 miesiąc temu #10508

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

myślę, że postawa Pani firmy nie będzie wyjątkiem w tym zakresie. Analiza przedwdrożeniowa jest częścią całego procesu wdrażania nowego systemu w przedsiębiorstwie, a dane zebrane w wyniku takiej analizy są poufne i często są elementem przewagi konkurencyjnej, która może wyróżnić ofertę firmy na rynku. Pozostaje więc bazować na ogólnodostępnych case studies, lub przemodelować pracę dyplomową. Myślę, że należy tę sprawę skonsultować z promotorem.

Życzę powodzenia i pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.097 s.