Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wykorzystanie danych w pracy magisterskiej

Wykorzystanie danych w pracy magisterskiej 3 lata 9 miesiąc temu #10164

  • arianek444
  • arianek444 Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam. Mam problem z pracą magisterską, ponieważ nie mogę się porozumieć z moim promotorem i muszę wymyślić czy i w jaki sposób można wykorzystać dane, które posiadam przy pisaniu pracy magisterskiej.

Posiadam dane dla 5 zespołów pojazdów nt. czterech przejazdów dla każdego pojazdu jedną i tą samą trasą z takim samym ładunkiem eksportowym i importowym. Dane, które posiadam to jedynie spalanie na całej trasie ( tankowanie do pełna po powrocie w trasy ), prędkość średnia oraz ewentualnie koszt opłat drogowych dla danego pojazdu.

Każdy z badanych pojazdów to zestaw ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia.
- 2 pojazdy Euro 5
- 1 pojazd EEV
- 1 pojazd Euro 6
- 1 pojazd Euro 3.

Także jedyne co mogę wykonać to porównanie zużycia paliwa pojazdów z różnych lat produkcji ew. porównanie kosztów pomiędzy poszczególnymi normami emisji spalin czy zużycia paliwa pomiędzy autami bez aktywnych tempomatów i systemów przewidujących topografię terenu itd.

Potrafi ktoś mi podpowiedzieć czy na podstawie tak niewielkiej liczby danych można napisać pracę magisterską, a jeśli tak to co by ona mogła zawierać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wykorzystanie danych w pracy magisterskiej 3 lata 9 miesiąc temu #10170

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

mimo wszystko zachęcam do dalszych prób nawiązania kontaktu z promotorem, zawartość pracy musi przecież uzyskać Jego akceptację. Wiele zależy od tematu Pana pracy magisterskiej i części teoretycznej. Część badawcza powinna nawiązywać do tematu, tak aby nie naraził się Pan na zarzut, że praca jest nie na temat. Moim zdaniem taki zasób informacji niekoniecznie może być podstawą to napisania pracy magisterskiej, analiza wykonana na takiej podstawie będzie fragmentaryczna i nie będzie odzwierciedlać wszystkich kosztów transportu. Takie informacje, moim zdaniem, mogłyby służyć jako materiał źródłowy do np. pracy semestralnej itp. Ale być może promotor będzie innego zdania?

Życzę powodzenia i pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.085 s.