Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca inżynierska - e-commerce w przedsiębiorstwie

Praca inżynierska - e-commerce w przedsiębiorstwie 2 lata 11 miesiąc temu #10511

  • faxfeller
  • faxfeller Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Dzień dobry,
niedługo muszę zaproponować temat pracy inżynierskiej. Myślałem nad tematem "Możliwość wykorzystania e-commerce w przedsiębiorstwie na przykładzie XYZ". Pracuje obecnie w jednym z większych sklepów internetowych w Polsce zajmujących się sprzedażą opon z tego powodu miałbym również dostęp do różnych baz danych, wyników sprzedażowych z poprzednich lat oraz jak obecnie wygląda to w firmie. Poszukuje natomiast literatury która pomogła by mi troszkę bardziej zagłębić się w ten temat. Czy mogę Państwa prosić o podesłanie jakiś stron, artykułów oraz książek z których mógłbym zaczerpnąć więcej informacji?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praca inżynierska - e-commerce w przedsiębiorstwie 2 lata 11 miesiąc temu #10512

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

informacji nt. e-commerce można szukać np. w następujących książkach:

- Skorupska J., E-commerce. Strategia - Zarządzanie - Finanse, Warszawa 2017,
- Chaffey D., Digital Business i E-Commerce Management. Strategia, realizacja, praktyka, Warszawa 2016,
- E-commerce Manager. Profesjonalista w eHandlu, wydaną przez Fundację Polak 2.0,
- Karwatka T., Sadulski D., E-commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania, Warszawa 2011,
- Doligalski T., Modele biznesu w Internecie, Warszawa 2014,
- Dutko M., Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament, Gliwice 2016,
- Bienias M., Smużniak M., E-commerce na platformach ofertowych, Gliwice 2019.

Dalszych informacji można szukać także w artykułach opublikowanych na tym portalu, indeksowanych przez bazę Scopus oraz przez Google Scholar.

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.092 s.