Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca inżynierska - transport lotniczy

Praca inżynierska - transport lotniczy 2 lata 11 miesiąc temu #10524

  • Łukasz97
  • Łukasz97 Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Cześć,
Dostałem przydzielony temat od mojego promotora:
Analiza rynku usług lotniczych na terenie Polski w latach 2010-2020.
Czy mógłbym prosić o polecenie literatury odnośnie mojego tematu? Temat jak na razie jest obcy dla mnie i nie wiem od czego i jak zacząć.
Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praca inżynierska - transport lotniczy 2 lata 11 miesiąc temu #10534

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

Literatury na ten temat nie ma za wiele, ale potrzebnych informacji można spróbować poszukać np. w następujących książkach:
- Sumeer Chakuu, Piotr Kozłowski, Michał Nędza, Podstawy transportu lotniczego, Kraków 2012,
- Danuta Rucińska, Andrzej Ruciński, Dariusz Tłoczyński, Transport lotniczy. Ekonomika i organizacja, Gdańsk 2012,
- Alfred Baron, Międzyregionalny transport lotniczy. Wprowadzenie do problematyki, Warszawa 2015,
- Anna Kwasiborska [red.], Bezpieczeństwo transportu lotniczego. Wybrane aspekty, Warszawa 2016,
- Renata Pisarek-Bartoszewska, Pasażerski transport lotniczy w Unii Europejskiej, Łódź 2021.

Warto także zwrócić uwagę na publikacje Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa oraz na artykuły opublikowane w czasopismach branżowych. Cennym źródłem informacji są także raporty wydawane przez GUS: Transport - wyniki działalności..., można tam znaleźć wiadomości także na temat transportu lotniczego.

Pozdrawiam
ŁP
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez Lukasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.081 s.