Zaloguj się

Jak kodować produkty? Zapraszamy na bezpłatne webinaria: 4-8 lutego 2019 r.

Między 4 a 8 lutego 2019 r. odbędzie się cykl bezpłatnych webinariów o kodach kreskowych. Webinaria GS1 to okazja do zdobycia podstawowej wiedzy o kodach kreskowych w zaledwie godzinę i to bez ruszania się od komputera, tabletu czy smartfona.

Każdy, kto zapisze się na webinarium dostanie indywidualny link na wskazany adres e-mail do wirtualnego pokoju konferencyjnego i będzie mógł wysłuchać ekspertów od kodów kreskowych oraz zadać im pytania. W najbliższej edycji odbędzie się 7 szkoleń, szczegółowy harmonogram poniżej. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie GS1 Polska.

 

4 lutego 10:00 - 11:00 Pierwsze kroki z kodami kreskowymi
Webinarium skierowane jest do firm, które rozpoczynają lub planują wdrożenie rozwiązań opartych o standardy GS1.
5 lutego 10:00 - 11:00 Skuteczny system traceability, czyli co zrobić, by produkty były bezpieczne dla konsumenta?
Podczas webinarium eksperci opowiedzą co to jest traceabilty (identyfikowalność) oraz jak wdrożenie tego systemu pomaga śledzić produkt "od pola do talerza".
5 lutego 12:00 - 13:00 Serializacja bez tajemnic - nowy standard identyfikacji produktów leczniczych
Podczas webinarium zaprezentowanie zostaną najważniejsze informacje dotyczące wprowadzania kodów GS1 DataMatrix do identyfikacji leków na receptę oraz zasady weryfikacji autentyczności leków przez hurtownie i apteki.
6 lutego 10:00 - 11:00 Mój kod moją wizytówką, czyli jak zaprojektować dobrej jakości kod kreskowy?
Podczas webinarium przedstawione zostaną zasady, którymi należy się kierować przy tworzeniu kodów kreskowych. Będzie o wysokościach, szerokościach, kolorach, technologiach druku, jak i metodzie ANSI (PN-EN ISO/IEC 15416:2004), dzięki której można dowiedzieć się, czy kod będzie czytany przez skanery.
6 lutego 12:00 - 13:00 Znakowanie opakowań zbiorczych w branży farmaceutycznej
Podczas webinarium przedstawione zostaną podstawowe zasady związane z generowaniem oznaczeń kodowych w postaci etykiety logistycznej GS1 zgodnie z aktualnymi trendami w branży i doświadczeniami z praktycznych wdrożeń.
7 lutego 10:00 - 11:00 Dlaczego warto robić porządek w danych podstawowych?
Podczas webinarium eksperci powiedzą co to są dane podstawowe, jakie znaczenie mają w wymianie handlowej oraz jak nowocześnie wymieniać dane z partnerami handlowymi.
8 lutego 10:00 - 11:00 Usprawnij swój magazyn z etykietą logistyczną GS1
Eksperci wyjaśnią dlaczego etykieta usprawnia proces przyjęcia towaru, jak można w niej "zakodować" np. datę przydatności do spożycia, czy wagę. Wskażą sieci handlowe, które wymagają od swoich dostawców znakowania dostaw etykietą logistyczną GS1 i powiedzą jak to zrobić.

 

Ostatnio zmieniany w czwartek, 31 styczeń 2019 10:42
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe