logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

AXI IMMO z dwiema nagrodami CiJ Awards 2016

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

AXI IMMO w tegorocznej edycji konkursu CiJ Awards 2016 otrzymało 2 nagrody w kategoriach Best Warehouse Power Broker Team of The Year i Local Power Broker Team of the Year. Tytuł dla najlepszego zespołu na rynku magazynowym firma zdobyła po raz pierwszy, natomiast dla najlepszej lokalnej agencji po raz piąty z rzędu.

   CiJ Awards to międzynarodowy konkurs, który na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce jest organizowany od 15 lat. Nagrody CiJ Awards są przyznawane jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. Wręczenie nagród CiJ Awards 2016 odbyło się podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Westin 9 listopada br.

- Od kilku lat udaje nam się utrzymać wiodącą pozycję w sektorze nieruchomości komercyjnych.  Skutecznie rywalizujemy i wygramy na konkurencyjnym rynku. Nagrody dla najlepszego zespołu na rynku nieruchomości magazynowych i dla najlepszej lokalnej agencji są dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasza praca, osiągnięcia i jakość usług znalazły uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych - komentuje Renata Osiecka, partner zarządzający AXI IMMO.

   AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych, doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie nieruchomościami. Firma posiada biuro centralne w Warszawie oraz oddziały w Katowicach i Wrocławiu.
   CEE CiJ Journal jest prestiżowym, wydawanym w kilkunastu krajach miesięcznikiem związanym z sektorem nieruchomości. CiJ Awards to jedna z najbardziej popularnych gal branżowych.

Ostatnio zmieniany piątek, 02 grudzień 2016 08:29

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj