logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

DSV umacnia swoją pozycję w Afryce

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Dziewięć nowych krajów dołączyło w zeszłym roku do Grupy DSV w efekcie przejęcia przez operatora UTi Worldwide. Oddział we wschodnioafrykańskim Malawi, który funkcjonuje już od 26 lat, jest najnowszym członkiem rodziny DSV.

   Wraz z przyłączeniem kolejnego kraju do globalnej sieci DSV operator zyskał w sumie trzy nowe biura w Malawi: w stolicy kraju Lilongwe, w Blantyre - komercyjnym ośrodku kraju oraz w Dedza - na granicy z Mozambikiem, oraz bezcenne doświadczenie wynikające z 26-letniej obecności dotychczasowych struktur na tym rynku.
  
- DSV Malawi oferuje pełen zakres usług transportowych i logistycznych - lotniczych, morskich, drogowych oraz magazynowych i celnych. W związku z tym, że jesteśmy krajem śródlądowym realizujemy transport morski z i do Malawi za pośrednictwem portów w Mozambiku, Tanzanii oraz Południowej Afryce - mówi Marius Viljoen, prezes DSV Malawi.

   Głównymi klientami DSV Malawi są firmy z sektora farmaceutycznego, motoryzacyjnego oraz rolniczego. Warto zaznaczyć, że rolnictwo stanowi ponad jedną trzecią produktu krajowego brutto Malawi, które jest też jednym z pięciu największych eksporterów produktów tytoniowych. Malawi jest dziewiątym nowym krajem, który w zeszłym roku dołączył do Grupy DSV w ślad za Botswaną, Kambodżą, Izraelem, Jordanią, Mauritiusem, Sri Lanką, Urugwajem i Zimbabwe.

Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 11:13

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj