logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Nowy Mistrz Polski w zawodach Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 została drużyna reprezentująca firmę Dell Products (Poland). Drugi etap zawodów ukończyli z najlepszym wynikiem w Polsce (ROI na poziomie 39,35 %), a jednocześnie czwartym najlepszym spośród firm z całego świata biorących udział w zawodach.

   Global Challenge Rounds okazał się etapem zaciętej rywalizacji drużyn z naszego kraju. Trudno było przewidzieć zwycięzcę aż do ogłoszenia końcowych wyników. Dell Products (Poland) Sp. z o.o. z rezultatem ROI ważonym 39,35 % byli lepsi od zespołu Geberit Group zaledwie o 2,62 %. Oprócz udziału w światowym finale w Mediolanie, czeka ich wizyta w miejscowości Monza i możliwość przejażdżki po torze Formuły 1. Dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu przewidziano także vouchery o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.
   Drugie miejsce zajął zespół z firmy Geberit Group osiągając ROI 36,73% (szóste miejsce na świecie). Członkowie zespołu otrzymają voucher o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.
   Trzecie miejsce w Polsce przypadło zespołowi z firmy Bell PPHU - ROI na poziomie 24,38%. Tutaj również dla wszystkich członków zespołu przewidziano nagrodę - rabat 50% do wykorzystania na wybranym szkoleniu otwartym MPM Productivity Management.
   Główną nagrodą w światowym finale, jak co roku, jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.  Koszty przelotu i pobytu polskich mistrzów w Mediolanie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Finał 28 września w Mediolanie.

   Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:
- na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/
- na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/
  Pełne informacje o zawodach na http://www.scmteam.pl/

Ostatnio zmieniany środa, 06 czerwiec 2018 09:25

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj