logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Flex przedłużył umowę najmu w parku Logicor Łódź II

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Flex przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Łódź II, wynoszącej ponad 31 tys. m kw. Jednocześnie firma zdecydowała się na powiększenie wynajmowanej powierzchni o blisko 7 tys. m kw. Tym samym Flex zajmuje obecnie niemal 38 tys. m kw., co stanowi większość powierzchni budynku. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

    Flex w Polsce wspiera zróżnicowany portfel klientów świadczących usługi dla branży komputerowej, przemysłowej, motoryzacyjnej oraz medycznej. Firma posiada regionalne centrum logistyczne w Łodzi oraz park produkcyjny w Tczewie. Główne obszary działalności Flex obejmują: rozwiązania o wysokiej niezawodności (awionika, urządzenia sterujące lotem i silnikiem, systemy noktowizyjne, systemy bezpieczeństwa i nadzór), consumer technologies group (telefony komórkowe, smartfony, przenośne urządzenia audio, urządzenia typu wearable, moduły bezprzewodowe, domowy sprzęt rozrywkowy, konsole do gier, drukarki, komputery, notebooki i tablety) i inne.
    W parku Logicor Łódź II firma serwisuje, magazynuje i konfekcjonuje sprzęt swoich klientów z wiodących firm z branży technologicznej.

Łódź jest dla nas strategicznym rynkiem, gdzie pracujemy z ważnymi klientami. Wśród wielu czynników, które przemawiały za pozostaniem w parku Logicor Łódź II była sprawdzona lokalizacja blisko naszych klientów. Po analizie dostępnych ofert rynkowych, propozycja firmy Logicor była dla nas optymalna - powiedział Krzysztof Żukowski, dyrektor generalny Flex w Polsce. - W szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym firmy kluczowa jest współpraca z partnerami, którzy znają nasze potrzeby i są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Takim właśnie partnerem są firmy Logicor i AXI IMMO, które dostarczają nam elastyczne rozwiązania dopasowane do naszego biznesu.

   Park Logicor Łódź II położony jest w centralnej Polsce, w Łodzi, przy ulicy Zakładowej, około 6 km na wschód od centrum miasta. Lokalizacja ta jest niezwykle atrakcyjna dla międzynarodowych inwestycji logistycznych, ponieważ znajduje się na skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych w regionie.

Firma Flex od wielu lat obecna jest na rynku łódzkim, gdzie dynamicznie się rozwija. Kluczowe elementy, które zadecydowały o przedłużeniu umowy najmu w inwestycji Logicor Łódź II to możliwość ekspansji w ramach istniejącego obiektu oraz dogodna lokalizacja blisko autostrady A1 - komentuje Hubert Wojtera, senior industrial consultant AXI IMMO, który doradzał w transakcji najmu.

- Klienci są fundamentem działalności firmy Logicor i dlatego budujemy z nimi długotrwałe relacje oraz dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które odpowiadają na ich potrzeby i wspierają rozwój ich biznesu. Cieszymy się, że firma Flex po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w parku Logicor Łódź II - powiedziała Anna Mazepa, senior asset manager w Logicor.

Ostatnio zmieniany wtorek, 31 lipiec 2018 10:38

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj